Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Bydgoszcz - Toruń

Banki

(miejscowość)
Bank
Indeks

Rynek Nowomiejski 21, Bank Millenium S.A, Oddział Toruń

Miasto: Toruń
Bank: Bank Millenium S.A.
Indeks: R

Rynek Nowomiejski 21, Toruń


Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej przedłużyła do 19 września 2014 roku rekrutację na studia licencjackie, magisterskie oraz inżynierskie.
717 km z Żukowa na Pomorzu do Chorzowa pokonuje na rowerze Wioleta Krause, absolwentka pedagogiki UMK, zbierając po drodze środki na Fundację Śląskie Hospicjum dla Dzieci.
Nie złożyłeś jeszcze dokumentów? Zapisz się w lipcu do Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej i weź udział w losowaniu. Możesz wygrać nawet 30% zniżki. Nie płać także wpisowego i opłaty rekrutacyjnej! Otrzymasz także bon edukacyjny o wartości 400 zł.
Projekt pt. „Zintegrowany system narzędzi do diagnostyki i telerehabilitacji schorzeń narządów zmysłów (słuchu, wzroku, mowy, równowagi, powonienia)”, którego członkiem jest Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy, uzyskał finansowanie w ramach konkursu STRATEGMEDNarodowego Centrum Badań i Rozwoju.
20 tysięcy kandydatów zapisało się na studia stacjonarne I stopnia i jednolite studia magisterskie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Lista najbardziej popularnych kierunków przypomina tę sprzed roku.
Studia menedżersko-prawne to nowość w ofercie studiów uzupełniających magisterskich w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Kierunek stanowi połączenie wiedzy z dwóch obszarów: zarządzania oraz nauk prawnych.
Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy przedłużyła promocję na studia podyplomowe. Zapisując się do 11 sierpnia skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 600zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu zaprasza na studia podyplomowe. Promocja trwa do 11 sierpnia. Zapisz się i zaoszczędź 600zł.
Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu zaprasza na studia I i II stopnia oraz na podyplomowe.
Dr Aleksander Deptuła i dr Tomasz Bogiel z Wydziału Framaceutycznego Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy zwyciężyli w zorganizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną konkursie „Eureka! DGP”. Test sprawdzający oporność bakterii na leki, którego są współautorami został uznany przez kapitułę konkursu za najlepszy wynalazek spośród 58 nadesłanych zgłoszeń.

Rektor UMK zaproponuje Senatowi przyjęcie uchwały zwalniającej z opłat za drugi kierunek studiów.
Wśród laureatów tegorocznych Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego znaleźli się naukowcy z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika: dr Michał Chlebiej i mgr Andrzej Rutkowski z Wydziału Matematyki i Informatyki oraz prof. Irena Ponikowska-Adamczyk, dr hab. Jacek Szeliga i dr Jacek Chojnowski z Collegium Medicum.
Jeśli jesteś absolwentem Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, złóż dokumenty do 30 czerwca i zyskaj 1410 zł! Nie płać wpisowego i opłaty rekrutacyjnej, a dodatkowo otrzymasz zniżkę w czesnym i bon edukacyjny.
Zapisując się do 30 czerwca możesz wygrać 50% zniżki w czesnym na pierwszym semestrze studiów. Biuro Rekrutacji ul. Toruńska 55-57, budynek C, pokój 21C, 85-023 Bydgoszcz.
parasol_england_150px.jpg
WORK UK - płatne praktyki w hotelach i restauracjach w Wielkiej Brytanii. Zakwaterowanie | wyżywienie | szkolenie praktyczno–językowe przed wyjazdem | wyjazdy przez cały rok na 3 – 12 miesięcy.
Więcej>>>
Wyjazd do Czarnogóry – jednego z najpiękniejszych krajów bałkańskich. Wspaniałe nadmorskie pejzaże (o jakie nie tak łatwo nawet w innych krajach na Adriatykiem), urocze zaułki starych, pełnych zabytków miasteczek, długie, szerokie, plaże, kwitnące życie nocne… Warto się o tym przekonać osobiście – to już nasze piąte wakacje w Czarnogórze!
Hotel San Juan Park położony jest w odległości niespełna 400 metrów od plaży. Do dyspozycji Gości są pokoje z balkonem, a także odkryty basen, czynny w sezonie. Obiekt zlokalizowany jest w spokojnej części kurortu i oferuje czynną przez całą dobę recepcję.
Budva to miasto znajdujące się w centralnej części czarnogórskiego wybrzeża i zarazem najpopularniejsze miejsce w Czarnogórze. Położone u stóp masywu Lovcen, przyciąga do siebie zarówno klimatem starego miasta, jak i kompleksem knajpek, kin i basenów. Wspaniała śródziemnomorska roślinność, piękne piaszczyste plaże, bogate życie kulturalne to kolejne atuty tej miejscowości. Zaskakujące jest to, że miasto, które liczy sobie ponad 2,5 tysiąca lat, co czyni je jednym z najstarszych w basenie Morza Śródziemnego, zyskało tak ogromną popularność związaną nie tylko z zabytkami, lecz również kulturą i rozrywką. Plaża położona w samym centrum riwiery budvańskiej przyciąga przede wszystkim młodych ludzi tęskniących za słońcem i kąpielami w błękitnym morzu. Pomijając plaże, Budva tętni życiem szczególnie nocą.