Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Bydgoszcz - Toruń

Banki

(miejscowość)
Bank
Indeks

Rynek Nowomiejski 21, Bank Millenium S.A, Oddział Toruń

Miasto: Toruń
Bank: Bank Millenium S.A.
Indeks: R

Rynek Nowomiejski 21, Toruń


Finaliści olimpiad przedmiotowych i maturzyści z osiągnięciami sportowymi uzyskają najwyższą liczbę punktów w postępowaniu rekrutacyjnym na UMK.
W ostatnim numerze tygodnika „Wprost” ukazał się ranking szkół wyższych przygotowany na podstawie opinii pracodawców. W ogólnym zestawieniu 50 uczelni, których absolwenci są najbardziej poszukiwani przez pracodawców, UMK znalazł się na 18 pozycji, co daje pierwsze miejsce w regionie i drugie w Polsce północnej (wyżej znalazła się jedynie Politechnika Gdańska).
Moc atrakcji czeka na uczestników XXI Ogólnopolskich Targów Ofert Edukacji Akademickiej PROMOCJA EDUKACYJNA 2014. Tegoroczne Targi odbędą się 25-26 marca
w Uniwersyteckim Centrum Sportowym UMK.
W Bydgoszczy wystartowała akcja "WSBomagamy.pl", skierowana do bydgoskich studentów "Wsbomagać" znaczy studentom pomagać. Organizatorzy akcji Wyższa Szkoła Bankowa oraz Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości słynni z wielu inicjatyw pro-studenckich organizują akcje kserowania za 0 zł.
Na Wydziale Prawa i Administracji UMK w dniu 19 marca będzie można zasięgnąć rady pracownika Urzędu Skarbowego w zakresie wypełniania i przesyłania drogą elektroniczną zeznań podatkowych za rok 2013. Współorganizatorem wydarzenia jest Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa Grupa Lokalna ELSA Toruń.
Pierwszy w historii UMK kurs języka indonezyjskiego rozpocznie się 7 marca.
Dr Michał Chlebiej i mgr Andrzej Rutkowski z Wydziału Matematyki i Informatyki UMK zostali laureatami Nagrody Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego „Laur Najlepszym z Najlepszych” w kategorii Ochrona zdrowia.
Studia dla nauczycieli przyrody i nowa propozycja dla miłośników kultury klasycznej znajdą się w ofercie UMK na rok akademicki 2014/2015.
Wszyscy, którzy jeszcze nie zdążyli zapisać się na studia do Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej, a chcieliby je rozpocząć jeszcze tej zimy, mogą nadal skorzystać z promocji: "Zero wpisowego i opłaty rekrutacyjnej", która przedłużona została do 28 lutego!
Polska Komisja Akredytacyjna wysoko oceniła kierunek ekonomia prowadzony przez Kujawsko-Pomorską Szkołę Wyższą w Bydgoszczy.
Jak co roku 19 lutego, w rocznicę urodzin Mikołaja Kopernika, obchodzone będzie Święto Uniwersytetu – tak od tego roku nazywa się dotychczasowe Święto Uczelni.
Od 14 lutego w Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu będzie można oglądać wystawę prac dyplomowych absolwentów Wydziału Sztuk Pięknych UMK „Dyplom 2013” .
Wyjątkową kolekcję szklanych negatywów pt. „Podgórz - skarb w suficie - bezimienne twarze po obu stronach obiektywu” odnalezionych w Toruniu i poddanych konserwacji w Bibliotece Uniwersyteckiej można oglądać na stronach Kujawsko-Pomorskiej Biblioteki Cyfrowej. Trwają poszukiwania osób, które pomogą zidentyfikować bohaterów przedwojennych fotografii i samego autora cudem odnalezionego zbioru.
Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu prowadzi nabór na studia podyplomowe, rozpoczynające się od semestru letniego oraz na kurs pilotów wycieczek. Rekrutacja trwa do 28 lutego.
parasol_england_150px.jpg
WORK UK - płatne praktyki w hotelach i restauracjach w Wielkiej Brytanii. Zakwaterowanie | wyżywienie | szkolenie praktyczno–językowe przed wyjazdem | wyjazdy przez cały rok na 3 – 12 miesięcy.
Więcej>>>
W programie imprez m.in.: kąpiele morskie, siatkówka plażowa, Beach Soccer, White T-shirt Party, Bosses & Bitches on the beach, DJ party, Black Blit Party, Hooligans Dres Melanż na plaży oraz GREEK TSUNAMI.
AZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaprasza wszystkich studentów (i nie tylko) na Wielką Majówkę z AZS vol. 2! Tym razem będziemy bawić się w Chorwacji, na Wyspie Rab, a o imprezy zadbają rezydenci klubu Prozak 2.0!
28.04.2014 - 04.05.2014
Majówka - HISZPANIA, COSTA BRAVA
COSTA BRAVA - najbardziej znany rejon śródziemnomorskiego wybrzeża. Piaszczyste plaże, dzikie i skaliste zatoczki, bujna roślinność oraz zespół nowoczesnych hoteli i centrów rozrywkowych to wymarzone miejsce wypoczynku dla młodych, ciekawych życia ludzi. Lloret de Mar najsłynniejsze i najweselsze miasto wybrzeża. Tu króluje słońce i dobry humor. Posiada ładną piaszczystą plażę wzdłuż której ciągnie się wysadzana palmami aleja. Miejscowe kafejki, bary, sklepiki, a przede wszystkim nowoczesne dyskoteki stwarzają niepowtarzalną atmosferę skłaniającą do wypoczynku i zabawy całą młodzież Europy.