Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Bydgoszcz - Toruń

Usługi samochodowe

(miejscowość)
Kategoria
Znaleziono wszystkich: 1
91a, Gorczenica
tel. 56 493 75 26
717 km z Żukowa na Pomorzu do Chorzowa pokonuje na rowerze Wioleta Krause, absolwentka pedagogiki UMK, zbierając po drodze środki na Fundację Śląskie Hospicjum dla Dzieci.
Nie złożyłeś jeszcze dokumentów? Zapisz się w lipcu do Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej i weź udział w losowaniu. Możesz wygrać nawet 30% zniżki. Nie płać także wpisowego i opłaty rekrutacyjnej! Otrzymasz także bon edukacyjny o wartości 400 zł.
Projekt pt. „Zintegrowany system narzędzi do diagnostyki i telerehabilitacji schorzeń narządów zmysłów (słuchu, wzroku, mowy, równowagi, powonienia)”, którego członkiem jest Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy, uzyskał finansowanie w ramach konkursu STRATEGMEDNarodowego Centrum Badań i Rozwoju.
20 tysięcy kandydatów zapisało się na studia stacjonarne I stopnia i jednolite studia magisterskie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Lista najbardziej popularnych kierunków przypomina tę sprzed roku.
Studia menedżersko-prawne to nowość w ofercie studiów uzupełniających magisterskich w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Kierunek stanowi połączenie wiedzy z dwóch obszarów: zarządzania oraz nauk prawnych.
Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy przedłużyła promocję na studia podyplomowe. Zapisując się do 11 sierpnia skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 600zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu zaprasza na studia podyplomowe. Promocja trwa do 11 sierpnia. Zapisz się i zaoszczędź 600zł.
Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu zaprasza na studia I i II stopnia oraz na podyplomowe.
Dr Aleksander Deptuła i dr Tomasz Bogiel z Wydziału Framaceutycznego Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy zwyciężyli w zorganizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną konkursie „Eureka! DGP”. Test sprawdzający oporność bakterii na leki, którego są współautorami został uznany przez kapitułę konkursu za najlepszy wynalazek spośród 58 nadesłanych zgłoszeń.

Rektor UMK zaproponuje Senatowi przyjęcie uchwały zwalniającej z opłat za drugi kierunek studiów.
Wśród laureatów tegorocznych Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego znaleźli się naukowcy z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika: dr Michał Chlebiej i mgr Andrzej Rutkowski z Wydziału Matematyki i Informatyki oraz prof. Irena Ponikowska-Adamczyk, dr hab. Jacek Szeliga i dr Jacek Chojnowski z Collegium Medicum.
Jeśli jesteś absolwentem Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, złóż dokumenty do 30 czerwca i zyskaj 1410 zł! Nie płać wpisowego i opłaty rekrutacyjnej, a dodatkowo otrzymasz zniżkę w czesnym i bon edukacyjny.
Zapisując się do 30 czerwca możesz wygrać 50% zniżki w czesnym na pierwszym semestrze studiów. Biuro Rekrutacji ul. Toruńska 55-57, budynek C, pokój 21C, 85-023 Bydgoszcz.
Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa zaprasza na studia I i II stopnia oraz na podyplomowe. Dokumenty można składać do 15 października.
parasol_england_150px.jpg
WORK UK - płatne praktyki w hotelach i restauracjach w Wielkiej Brytanii. Zakwaterowanie | wyżywienie | szkolenie praktyczno–językowe przed wyjazdem | wyjazdy przez cały rok na 3 – 12 miesięcy.
Więcej>>>
Bułgaria to wymarzone miejsce na wakacyjne szaleństwo. Gwarantowana słoneczna pogoda, cieplutkie morze, piaszczysta plaża oraz do tego wszystkiego niskie ceny sprawiają, że na miejscu można szaleć bez obawy o swój porfel. Wyjazdy do Obzoru organizujemy już od 8 lat, z roku na rok cieszą się one coraz większym zainteresowaniem!
Wyjazd do Czarnogóry – jednego z najpiękniejszych krajów bałkańskich. Wspaniałe nadmorskie pejzaże (o jakie nie tak łatwo nawet w innych krajach na Adriatykiem), urocze zaułki starych, pełnych zabytków miasteczek, długie, szerokie, plaże, kwitnące życie nocne… Warto się o tym przekonać osobiście – to już nasze piąte wakacje w Czarnogórze!
Hotel San Juan Park położony jest w odległości niespełna 400 metrów od plaży. Do dyspozycji Gości są pokoje z balkonem, a także odkryty basen, czynny w sezonie. Obiekt zlokalizowany jest w spokojnej części kurortu i oferuje czynną przez całą dobę recepcję.