19-25.08.2019

Odkryj świat wirtualnej rzeczywistości w CH Focus

Wejdź do świata VR w CH Focus w Bydgoszczy

Wejdź do świata VR! Ekstremalna wspinaczka w górach, ekscytujące przejażdżki kolejką górską i obrona stacji kosmicznej przed pirackimi dronami to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na gości CH Focus w dniach 19-25 sierpnia. Bydgoskie centrum handlowe zaplanowało aż siedem dni niezwykłych emocji, w czasie których głównym punktem programu będzie wirtualna rzeczywistość.

W dniach 19-25 sierpnia CH Focus przygotowało niecodzienną rozrywkę dla mieszkańców Bydgoszczy i okolic. Podczas trwającego cały tydzień wydarzenia będzie można sprawdzić możliwości wirtualnej rzeczywistości. Na odwiedzających czeka około 20 różnych gier na czterech stanowiskach VR.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli przeżyć niezapomnianą przygodę w wirtualnym świecie. Gracze wybiorą się w podróż rozpędzoną kolejką górską, popływają z rekinami na Bahamach i przelecą helikopterem nad wybuchającym wulkanem. Pasjonaci gór zmierzą się ze wspinaczką w Wielkim Kanionie lub na lodowcu. Miłośnicy podróży w kosmosie będą mogli spróbować swoich sił broniąc stacji kosmicznej przez wrogimi dronami.

Gracze poczują się jak w Matrixie, testując możliwości polskiej aplikacji SuperHOT, w której można doświadczyć efektu zwolnionego czasu. Dużą atrakcją dla fanów muzycznych wrażeń będzie animacja wymagająca walki mieczem świetlnym w rytm muzyki. Na najmłodszych uczestników, którzy uwielbiają zabawy w wesołym miasteczku, czeka pełen wrażeń Fun House. Do dyspozycji wszystkich graczy będą animatorzy, którzy doradzą w wyborze najlepiej dopasowanej do wieku i preferencji użytkowników atrakcji.

- Nowe technologie odgrywają coraz większą rolę w naszym codziennym życiu. Wirtualna rzeczywistość, która pozwala doświadczyć zupełnie nowych wrażeń, ma szansę stać się ważnym elementem nie tylko świata rozrywki, ale np. biznesu. Chcemy przybliżać naszym klientom nowe trendy, dlatego na zakończenie wakacji proponujemy wydarzenie skupione wokół technologicznych nowinek. Podczas pełnego atrakcji wydarzenia zabierzemy naszych gości w ekscytujący świat VR mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.

Stanowiska VR będą dostępne w dniach 19–25 sierpnia w godzinach otwarcia centrum. Korzystanie z atrakcji jest bezpłatne. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia oraz oferty CH Focus można znaleźć na stronie www.focusbydgoszcz.pl.


data ostatniej modyfikacji: 2019-08-13 12:45:57
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
EF_220.jpg

Przegląd uczelni
przeglad_uczelni_boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności