2019-10-18 10:00

Forum Camino Polaco

Wydział Teologiczny UMK zaprasza wszystkich zainteresowanych pielgrzymowaniem po europejskich drogach św. Jakuba do udziału w I Forum Ekonomicznym Camino Polaco, które odbędzie się 18 października 2019 r. w Centrum Dialogu im. Jana Pawła II przy Placu Frelichowskiego 1 w Toruniu.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa do godziny 14.00. W tym czasie odwiedzający Centrum Dialogu będą mogli zaopatrzyć się w wiele produktów i publikacji potrzebnych do wędrowania po Camino de Santiago, a także wysłuchać wypowiedzi ekspertów i doświadczonych pielgrzymów. To też z pewnością okazja dla tych, którzy prowadzą działalność gospodarczą przy szlaku Camino de Santiago i chcieliby lepiej poznać jego rozwój w Polsce.

W programie wydarzenia:

  • Targi produktów turystyczno-pielgrzymkowych, m.in. ubiór pielgrzyma, książki, napoje, przewodniki, gadżety;

  • Prezentacja wyników badań na temat ruchu turystyczno-pielgrzymkowego na szlaku Camino Polaco przeprowadzonych przez Instytut Badań Rynkowych i Społecznych Tric;

  • Dyskusja z osobami zaangażowanymi w rozwój Szlaku św. Jakuba, umożliwiająca dzielenie się dobrymi praktykami i sposobami na ożywienie lokalnych społeczności i biznesu;

  • Wspólne ustanowienie znaku „Przyjazny Camino” (Camino Friendly), który będzie nadawany firmom, punktom sprzedaży towarów i usług rekomendowanym pieszym pielgrzymom.


data ostatniej modyfikacji: 2019-10-11 10:18:28
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
EF_220.jpg

Przegląd uczelni
przeglad_uczelni_boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
miniatura WSZOP
miniatura
 
Polityka Prywatności