Perfect - szybka nauka języków

ul. Gdańska 62,
Bydgoszcz
tel. 52 347 88 00

e-mail: bydgoszcz@perfekt.edu.pl

Szkoła PERFEKT powstała w roku 2000 jako Centrum Nauki Języka Angielskiego Metodą Callana PERFEKT. Od roku 2007 prowadzimy również kursy języka niemieckiego metodą bezpośrednią, a nowością w 2010 są kursy języka hiszpańskiego z podręcznika Español Directo. Od początku działalności prowadziliśmy kursy Metodą Callana, dzięki którym Słuchacze mogą bardzo szybko opanować duży zasób słownictwa oraz nauczyć się skutecznie komunikować w języku obcym. W roku 2007 wprowadziliśmy nowoczesne podręczniki Direct English (zobacz www.directenglish.pl ), które - zachowując wszystkie zalety Metody Callana - oferują aktualne i praktyczne słownictwo oraz przystępniejszą gramatykę, a także uwzględniają potrzeby polskiego słuchacza.

Metoda bezpośrednia - praktyczna nauka mówienia

Stosujemy bezpośrednie metody nauczania, dzięki czemu Słuchacz bierze aktywny udział w lekcji i mówi w języku obcym ponad cztery razy więcej, niż przy innych metodach nauczania - czas każdej lekcji jest wykorzystany w 100%. Kurs kładzie zdecydowany nacisk na konwersację, nie pomijając przy tym czytania, pisania i gramatyki. Uczymy dobrze rozumieć mówiony język oraz płynnie mówić, czytać i pisać.
Nie nudzisz się na lekcji

Szybkie tempo nauki pozwala pokonać nudę i dekoncentrację, a starannie opracowany system powtórek pomaga w trwałym zapamiętaniu materiału. Słuchacze odbierają naukę w szkole PERFEKT jako łatwą, interesującą i przyjemną, szybkie postępy w nauce są bardzo motywujące i nastawiają entuzjastycznie do dalszej pracy.


Małe grupy

W naszej szkole grupy liczą maksymalnie 10 osób (a średnio 7-8), dzięki czemu lektor może poświęcić o wiele więcej uwagi każdemu Słuchaczowi, niż w innych szkołach językowych, gdzie grupy mają często po 12, a nawet 15 Słuchaczy.


Świetna kadra

W
Clipboard15.jpgysoki standard dydaktyczny zajęć zapewniony jest przez kadrę wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów, którzy nie tylko sami doskonale znają język obcy, ale potrafią także przekazać swoją wiedzę. Zajęcia prowadzą native speakers oraz polscy lektorzy z odpowiednim wykształceniem (filologia angielska). Lektorzy przechodzą regularne szkolenia oraz systematycznie udoskonalają swój warsztat z pomocą dyrektora metodycznego.

Jakość z certyfikatem

W naszej szkole pracujemy według wymagań Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000. Od początku istnienia szkoły towarzyszy nam dbałość o zadowolenie naszych Klientów - Słuchaczy oraz jak najwyższą jakość kursów. Właśnie dlatego wdrożyliśmy i certyfikowaliśmy System Zarządzania Jakością jako jedna z pierwszych szkół językowych w Polsce. Uzyskaliśmy także Akredytację Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty oraz wpis do rejestru jednostek szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Jesteśmy autoryzowanym partnerem wydawnictwa Direct English Publishers.


Nowoczesne rozwiązania

W związku z coraz większym znaczeniem nowoczesnych technologii w nauce języków obcych, bezpłatnie udostępniamy naszym Słuchaczom platformę internetową. Jest to serwis internetowy wspomagający naukę z podręczników DIRECT Method for English, który zawiera 3 moduły: testy z 4000 słówek, 100 dyktand oraz 650 ćwiczeń do gramatyki i słownictwa. Dzięki temu nasi Słuchacze mogą nauczyć się o wiele więcej bez ponoszenia dodatkowych kosztów - na platformie wykorzystają nawet 100 godzin nauki gratis!


Lekcje próbne - sprawdź nas sam

Po zapisaniu się do szkoły każdy Słuchacz korzysta z zajęć próbnych, aby lepiej nas poznać i podjąć świadomą decyzję o rozpoczęciu kursu w naszej szkole. Lekcje te są bezpłatne w przypadku rezygnacji z dalszej nauki. [zobacz jak się zapisać]


Aktualizacje proszę przesyłać na 


INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Egzaminy językowe

Nauka języka za granicą
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif
ATAS_220.gif
JPEdukacja_220_pytania.gif
 
Polityka Prywatności