Od razu po wydaniu debiutanckiej płyty zaczęły się prace nad nowym materiałem i wzmożona aktywność koncertowa. W przeciągu niespełna roku udało się skomponować i zarejestrować materiał na kolejną płytę.
Następna trudna do gatunkowego sklasyfikowania propozycja dźwiękowa. Sami muzycy określają to brzmienie jako aktywny psychotrans z elementami elektrojazzu.
W porównaniu do poprzedniego wydawnictwa muzyka jest jeszcze bardziej zróżnicowana stylistycznie ale bogatsza dźwiękowo i aranżacyjnie, a do tego w całości instrumentalna. Płyta ma tytuł „Forte Furioso”. Tytuł dość dobrze oddaje ducha tej muzyki i stan emocjonalny muzyków podczas pracy nad tym materiałem.
Kolejnym ważnym elementem tego przedsięwzięcia jest fakt, że płyta od początku do końca została wyprodukowana i zrealizowana przez zespół oraz wydana w nowym wydawnictwie WET MUSIC RECORDS, które prowadzone jest przez członków zespołu.
Zaraz po zakończeniu prac nad albumem, Potty Umbrella zagrali trasę ze zespołem NoMeansNo w Polsce, Niemczech i Holandii, podczas której stworzono materiał, który można było zobaczyć w programie „Poza kontrolą” 7 czerwca w TVP Kultura.
18 maja zespół udźwiękowił słuchowisko radiowo-teatralne „Akropolis!” wg Stanisława Wyspiańskiego w adaptacji Pawła Łysaka, które było transmitowane na żywo z Teatru Polskiego w Bydgoszczy przez Radio PiK.
Zespół powstał w 2003r. i tworzyli go muzycy ówcześnie grający w zespołach Something Like Elvis i Tissura Ani. Pierwsza nazwa to Electric Blues Mutants. Przez pierwsze dwa lata kształtował się charakter tworzonej muzyki jak i skład zespołu.
W tym składzie powstał debiutancki album „All you know is wrong”, którego nagrywanie rozpoczęło się w kwietniu 2005r a skończyło się w styczniu 2006r. Nagrania te powstawały w różnych miejscach i okolicznościach. W Bydgoszczy, Szubinie, Londynie, Swarzędzu. Wiosną, latem, jesienią i zimą. W powstałej muzyce czuć, że to muzyka drogi, różnych okoliczności i stanów ducha. „W tych dźwiękach znalazło się ujście dla wielu emocji i odczuć, które przez ten czas pojawiły się w naszym życiu: fenomen narodzin ale i rozstania, powroty, zdrady, miłość, nienawiść, samotność a przede wszystkim chęć tworzenia wspólnie muzyki.”
„Mimo upływu czasu dla nas ta muzyka jest wciąż świeża, aż mokra. Nie potrafimy jej sklasyfikować ani określić gatunkowo i niech tak zostanie. Zamierzamy dalej szukać dla nas nowych rozwiązań muzycznych i dźwiękowych, nawet gdyby później miało się okazać, że wszystko co na ten temat wiemy jest złe.”