14 września 2013 (sobota), godz. 21:00

SoundSpotting meets Szajse Records

Na zbliżający się jesienno-zimowy okres przygotowaliśmy imprezę, która zakonserwuje w Was wakacyjny klimat i ożywi blaknące już w jesiennym słońcu wspomnienia letnich festiwali. Jest to 8 wydarzenie 'SOUNDSPOTTING' gdzie na poprzednich edycjach gościliśmy m.in. Piotra Bejnara i Paryssa ( Bułka Paryska /Sfinks 700). Tym razem odwiedzi nas SZAJSE RECORDS w pełnym składzie: RAIN, INPULZZ, STASHKOV. Jest to kolektyw skupiający didżejów, producentów, grafików i designerów.

SoundSpotting meets Szajse Records

TECHNO//TECH-HOUSE//DEEP-HOUSE//MINIMAL//ELECTRONIC

Na zbliżający się jesienno-zimowy okres przygotowaliśmy imprezę, która zakonserwuje w Was wakacyjny klimat i ożywi blaknące już w jesiennym słońcu wspomnienia letnich festiwali. 

Jest to 8 wydarzenie 'SOUNDSPOTTING' gdzie na poprzednich edycjach gościliśmy m.in. Piotra Bejnara i Paryssa ( Bułka Paryska /Sfinks 700). 
Tym razem odwiedzi nas SZAJSE RECORDS w pełnym składzie: RAIN, INPULZZ, STASHKOV. Jest to kolektyw skupiający didżejów, producentów, grafików i designerów. Od ponad 6 lat organizują, współorganizują i grywają na najciekawszych wydarzeniach klubowych i festiwalach w całej Polsce. Mają za sobą ponad 300 imprez z czołówką artystów z Polski, ale i nie tylko. W ramach własnych projektów na zaproszenie Szajse Records do Polski zawitali tacy artyści jak: Pushkarev (deepmix.ru / Rosja), Alex Meshkov (RTS.FM / Rosja), Ryba (RTS.FM / Rosja), Korablove (RTS.FM / Rosja), Hubble (Sleep Is Commercial / Berlin), Andrea Ferlin (Sleep Is Commercial / Berlin), Oskar Offermann (White / AIM / Rimini / Berlin), Jay Shepheard (UK), Eclier (Rosja), Easy D. (Francja), Q.G. (Francja), Shook (Holandia).Wrodzony muzyczny egoizm i nieodparte chęci podejmowania się coraz to ambitniejszych wyzwań spowodowały, że za sprawą Szajse Records, Gniezno doczekało się, pierwszego w historii tego miasta, festiwalu audio-wizualnego. Pierwsza edycja CanDID Audiovisual Festival odbyła się w zabytkowej gnieźnieńskiej Parowozowni, a dzięki medialnemu sukcesowi i wysokiej frekwencji ich projekt stał się obowiązkowym przystankiem na festiwalowej mapie Polski.
Wraz z ciągłymi kolaboracjami Szajse Records dołączyło do grona rezydentów moskiewskiej radiostacji, by jako kolejni, po: Moskwie, Berlinie, Petersburgu, Charkowie skupiali artystów z całego świata, w polskim studiu radia RTS.FM.
Ponadto współorganizują imprezowe rejsy statkiem 'On Boat' podczas festiwalu Audioriver w Płocku.

http://soundcloud.com/szajserecords
http://www.facebook.com/szajserecords

start/ 21:00
wjazd/ 7pln

14.09.2013 (sobota)

Toruń, klub NRD ul. Browarna 6

www.myspace.com/enerde

www.facebook.com/enerdeclub

RTS.FM Gniezno
Polskie studio RTS.FM powstało dzięki determinacji i konsekwentnemu działaniu osób z kolektywu Szajse Records. Kilka tygodni prac w przygotowaniu studia, poprzedzone wieloletnim doświadczeniem, setkami zagranych i zorganizowanych imprez, spowodowały, że Polska doczekała się pierwszych międzynarodowych emisji z ramienia RTS.FM. Na żywo, z gnieźnieńskiego studia można usłyszeć gości z całej Polski ale i nie tylko. Grali m.in. Interelektrika, Hubble, Piotr Bejnar, An On Bast i wielu innych. Rezydenci: Inpulzz, Stashkov i Rain dbają, aby audycje odbywały się regularnie, a brzmienia RTS.FM można było usłyszeć również podczas imprez w całej Polsce. Otwarcie studia RTS.FM w Gnieźnie, poprzedziła impreza, która odbyła się w legendarnym klubie Eskulap. Na tą okazje, specjalnie do Polski przylecieli najbardziej znani reprezentanci stolicy RTS'u - Moskwy: Alex Meshkov, Ryba oraz Korablove. Z tygodnia na tydzień polskie studio RTS.FM odwiedza coraz więcej gości.

KONTRASALA 
Swoją przygodę za deckami zaczęła w 2008 r. Następnie była rezydentką w toruńskich klubach ( eNeRDe, ArtCAFE ) gdzie razem z Misshi Nakamishi dały początek kilku edycjom imprez np: 'Szybko - Tanio - Techno', 'Sabat Music ' i 'SoundSpotting' działając jako kolektyw Electric Shower. Od niedawna przyjęły nową nazwę 'MAMAY TO' a w raz z nią nową filozofię działań. Soundspotting, który cieszył się największą popularnością do dzisiaj integruje ze sobą zasługujących na uwagę dj-ów i producentów nie tylko z Polski. Głównym jej celem jako promotorki jest propagowanie odmian muzyki techno i formy wizualnej zintegrowanych ze sobą (VJ). Techno, minimal, tech-house i deep-house w tempie oscylującym od 122' do 130' bpm, wciąż cieszą się w jej setach największą sympatią. Wybiera ciężkie, dynamiczne brzmienia lub oszczędne, wibrujące głębokim basem. Mimo uproszczonej aranżacji nie jest to muzyka nieskomplikowana i prosta, lecz dużo bardziej złożona. Uwaga słuchacza skupia się na drobnych niuansach dźwiękowych, które są podstawą jej selekcji.

https://soundcloud.com/kontrasala

BASSTRACTOR LIVE ( RE/ANIMACJA)
Basstractor powstał z naturalnej potrzeby grania. Muzyczne korzenie członków Tractora sięgają jeszcze lat 90tych, choć bliskie spotkanie 4 stopnia z muzyka elektroniczna nastąpiło w XXI wieku w wielkiej wsi zwanej Londynem i tam zawiązał się projekt. Zafascynowani kulturą rozwibrowanego nocą Londynu postanowili tworzyć własne loopy na beat maszynach z modułem brzmieniowym, sekwencerem i procesorem efektów. Z czasem, przygotowywane wcześniej loopy, intuicyjnie, improwizując, miksowali na sqotowych imprezach i w późno otwartych barach oraz klubach. Byli stałym punktem imprezy Uncommon Cloud, często gościli na/po imprezach organizowanych przez kolektyw Datablender, grali min. w klubie Cargo, Foundry ... Muzyka Bass Tractor oscyluje od 124 do 155 bpm, to mieszanka wpływów techno, dub, house, trance z acidowym smaczkiem, potrafi być wybuchowa i nie jednego stałego bywalca imprez, wystrzelić w kosmos, a każdy live act jest inny, niepowtarzalny..

http://www.myspace.com/basstractor

dodane przez enerdeclub


ostatnia zmiana: 2013-09-05
Komentarze
Polityka Prywatności