16-17.05.2015

Europejska Noc Muzeów w MOB

Już 16 maja rusza kolejna odsłona Europejskiej Nocy Muzeów. Muzeum im. Leona Wyczółkowskiego
w Bydgoszczy jak co roku w tę wyjątkową noc zorganizowało szereg atrakcji. Odwiedź wystawy oraz weź udział w warsztatach i wydarzeniach towarzyszących. Wszystkie obiekty muzealne będą czynne w godzinach od 17.00 do 1.00 z wyjątkiem Exploseum, do którego zapraszamy w godz. od 17.00 do 20.00. Wstęp wolny.

PROGRAM:

Spichrze na Brdą, ul. Grodzka 7-11

17.00 - 20.00 "Odszyfruj Bydgoszcz" - gra turystyczna poświęcona Marianowi Rejewskiemu.

Pobierz formularz gry, który umieszczony zostanie o godzinie 17.00 na ekspozycji "Od Starego Rynku do placu Wolności. Spacer ulicami międzywojennej Bydgoszczy". Rozwiąż poprawnie zadania, a wypełniony kupon wrzuć do skrzynki umieszczonej w namiocie (amfiteatr) do godziny 20.00. Na 10 osób, które wpiszą poprawne hasło będą czekać upominki. Losowanie odbędzie się o godzinie 20:15 w amfiteatrze Spichrzy nad Brdą.

17.00 - 20.00 "Komiksowa kreska" - zapraszamy na warsztaty komiksu i ilustracji, na których stworzysz własną historię obrazkową.

17.00 - 23.00 "W komiksowym świecie" - zapraszamy przed Spichrze nad Brdą, gdzie będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Tytusem, Romkiem i A'Tomkiem!

17.00 - 1.00 "Bydgoszcz na starej fotografii" - wystawa plenerowa posterowa

18.00 Kulturalnie wieczorową porą
"Stefan Gierowski. Malowanie dziesięciorga przykazań"
Prezentacja prac jednego z najwybitniejszych współczesnych polskich artystów.

20.00 - 23.00 "W krzywym zwierciadle" - Tylko tej nocy… o Nocy Muzeów Jarosław "Jaro" Wojtasiński z przymrużeniem oka. Zapraszamy do zapoznania się z reportażem wykonanym z wydarzenia w formie historyjki obrazkowej.

22.00 Kulturalnie wieczorową porą
"Historie obrazkowe. Osiem dekad polskiego komiksu - oprowadzanie po wystawie

23.00 Kulturalnie wieczorową porą
"Od Starego Rynku do placu Wolności. Spacer ulicami międzywojennej Bydgoszczy" - opowieść o historii Bydgoszczy w blasku księżyca.

Zbiory Archeologiczne, ul. Mennica 2

17.00 - 19.00 "Tajniki heraldyki" - zaprojektuj własny herb! Zapraszamy na warsztaty średniowiecznego iluminatorstwa i heraldyki. (plener)

17.00 - 22.00 "Stanowisko kata i tortur średniowiecznych" - czy wiesz jak wyglądało stanowisko pracy kata? Przyjdź i sprawdź jakimi narzędziami kaźni i kary posługiwano się przed wiekami. (plener)

18.00 Kulturalnie wieczorową porą
"Od łowcy reniferów do średniowiecznego chłopa. Interaktywna opowieść o ludach zamieszkujących pogranicze wielkopolsko-pomorskie przed wiekami" - tego wieczoru nikt nie może się nudzić. Zapraszamy całe rodziny do podróży w czasie.

22.00 Kulturalnie wieczorową porą
Czy wiesz po czym chodzisz? - odwiedź naszą wystawę, a dowiesz się jak wyglądała "Bydgoszcz późnośredniowieczna i nowożytna w świetle źródeł archeologicznych". (Piwnica Białego Spichrza)

Europejskie Centrum Pieniądza, ul. Mennica 4

17.00 - 22.00 "Być jak konserwator" - jeśli jesteś ciekaw jakie umiejętności plastyczne przydają się w pracy konserwatora odwiedź nas. Sprawdź swoje zdolności i cierpliwość jako kopista. Pokaz prac z prezentacją technik malarskich odbędzie się na ekspozycji Wyspa Młyńska - historia i teraźniejszość w przyziemiu Europejskiego Centrum Pieniądza.

17.00 - 22.00 "Osada średniowieczna" - odtwarzamy dawne warsztaty rzemieślników! Tylko w Noc Muzeów: stanowisko kowalskie, pokazy składania kolczugi, praca na krośnie tkackim oraz wyrób świec. (plener)

17.00 - 22.00 "Obóz rycerstwa średniowiecznego" - Szlachetny mężu! Tylko tu zgłębisz sztukę władania orężem pod okiem doświadczonego instruktora. (plener)

Zapraszamy do obozu rycerskiego, gdzie o godzinie 18.00 i 20.00 (od strony Międzywodzia) odbędzie się pokaz walk oraz musztry średniowiecznej lekkiej piechoty.

19.00 Wernisaż Dzieje Pieniądza. Średniowiecze.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego odkrywania historii. Na ekspozycji zostaną zaprezentowane funkcje pieniądza w okresie średniowiecza, w kontekście pielgrzymek z krajów europejskich do sanktuarium św. Jakuba w Santiago de Compostela.

21.00 Kulturalnie wieczorową porą
"Dzieje pieniądza. Średniowiecze" - zapraszamy na pierwsze kuratorskie oprowadzanie po ekspozycji. Musisz tu być!

23.00 Kulturalnie wieczorową porą
"Mennica bydgoska" - czy wiesz, że na Wyspie Młyńskiej na miejscu obecnie istniejącego budynku Europejskiego Centrum Pieniądza znajdowała się Mennica Bydgoska, w której już w latach
1594-1688 bito monety i medale? Dowiedz się więcej przychodząc na muzealne oprowadzanie po wystawie.

Galeria Sztuki Nowoczesnej ul. Mennica 8

17.00 - 20.00 "Sztuka z metra" - zapraszamy dzieci do tworzenia wspólnego kilkumetrowego dzieła. Efekt prac, będzie można podziwiać z Wyspy Młyńskiej tuż po godzinie 20.00 patrząc na klatkę schodową Galerii Sztuki Nowoczesnej.

17.00 - 01.00 "Obecni w kulturze - projekt partycypacyjny" - wyjątkowy pokaz jednego eksponatu. (antresola)

17.00 - 01.00 "Muzeum Utracone" - prezentacja filmu o utraconych dziełach sztuki. Projekt Fundacji Sztuki Ad Artis. (antresola)

20.00 - Kulturalnie wieczorową porą
Zapraszamy na kuratorskie oprowadzanie po wystawie "Kolekcja polskiego, współczesnego malarstwa i grafiki im. Tadeusza Brzozowskiego Filharmonii Pomorskiej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy", na którym zaprezentowane zostaną dzieła wybitnych polskich artystów.

21.00 Kulturalnie wieczorową porą
"Galeria Sztuki Nowoczesnej" - jeśli ciekawi cię sztuka polska XX i XXI w., przyjdź do Muzeum!
W programie interaktywne oprowadzanie.

Dom Leona Wyczółkowskiego, ul. Mennica 7

17.00 - 17.30 "Sztuka dla malucha" - zapraszamy rodziców z dziećmi na interaktywne oprowadzanie po wystawie. Animowana lalka Pana Wyczółkowskiego oprowadzi dzieci po ekspozycji zapoznając je z instytucją muzeum oraz z prezentowanymi eksponatami.

17.00 - 20.00 "Strefa kreatywna" - zapraszamy dzieci do rozwiązywania plastycznych zagadek związanych z tajemnicami domu pana Wyczółkowskiego.

17.30 - 21.00 "Układanka-zgadywanka" - specjalnie dla najmłodszych milusińskich przygotowaliśmy wielkoformatową układankę. Ułożone poprawnie puzzle ukażą pracę Leona Wyczółkowskiego ze zbiorów Muzeum Okręgowego w Bydgoszczy, którą można odnaleźć na ekspozycji. (plener)

21.00 - 22.00 "Historia jednego obrazu" - poznaj losy odzyskanego obrazu Leona Wyczółkowskiego "W pracowni malarza", zrabowanego podczas II wojny światowej (wł. Muzeum Narodowe w Warszawie).

22.00 Kulturalnie wieczorową porą
"Twórczość Leona Wyczółkowskiego" - jeśli jeszcze nie miałeś okazji zapoznać się z naszą wystawą, teraz jest najlepszy moment! Tylko u nas o Wyczółku wieczorową porą.

Exploseum 17.00 - 20.00

17.00 Wernisaż
Książka w obozach polskich jeńców wojennych na terenie III Rzeszy i krajów okupowanych (1939-1945)
Życie sportowe żołnierzy polskich w niewoli niemieckiej w latach 1939-1945

Zapraszamy do sali wystaw czasowych w budynku 1157, gdzie odbędzie się wernisaż dwóch wystaw prezentujących historię: książki w obozach jenieckich Wehrmachtu oraz polskiego sportu
i wychowania fizycznego, w którym uczestniczyli polscy jeńcy wojenni.

17.00 - 20.00 "Odkryj tajemnicę D.A.G. Fabrik Bromberg" - gra terenowa, która rozgrywana na terenie Exploseum.

17.00 - 20.00 "Lekcja historii" - zapraszamy do samodzielnego zwiedzania budynków 1153 i 1145, w których obejrzeć można wystawy dotyczące: pracy przymusowej w zakładach III Rzeszy oraz fabryki koncernu DAG.

Wybrane wydawnictwa MOB w promocji - 50%

Tej edycji Europejskiej Nocy Muzeów towarzyszyć będzie krótka ankieta muzealna. Zachęcamy do jej wypełnienia.

NOC KONKURSÓW. Zbieraj pieczątki i wygrywaj nagrody!

Weź udział w KONKURSIE, odwiedź bydgoskie Muzea podczas Europejskiej Nocy Muzeów i zbierz minimum 8 stempli, które otrzymasz w kasach muzealnych. Wypełniony kupon wrzuć do SKRZYNKI w kasie MOB w Europejskim Centrum Pieniądza (ECP) przy ul. Mennica 4. Losowanie nagród odbędzie się 16 maja, o godz. 21.00, 21.30, 22.00, 22.30, 23.00 przed budynkiem ECP. Więcej informacji na stronie www.muzeum.bydgoszcz.pl.

NAGRODA SPECJALNA

Dla 3 osób, które zbiorą wszystkie pieczątki podczas Europejskiej Nocy Muzeów przygotowaliśmy nagrody specjalne!!!

Uwaga!

Ze względu na duże zainteresowanie zwiedzających ekspozycjami prezentowanymi w Muzeum Okręgowym im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy podczas Europejskiej Nocy Muzeów dla Państwa komfortu w obcowaniu ze sztuką i historią, po raz pierwszy w tym roku organizator wprowadza limitowanie wejść, które umożliwi przebywanie na ekspozycji określonej ilości osób.

Mamy nadzieje, że czas spędzony na oczekiwaniu będzie sprzyjał prowadzeniu rozmów na temat sztuki i kultury oraz przyczyni się do nawiązania nowych znajomości. Życzymy miłego zwiedzania!

Informujemy, iż w związku z obchodami Europejskiej Nocy Muzeów, Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy zmienia godziny otwarcia:

16 maja (sobota) - 14:00 - 01:00
17 maja (niedziela) - muzeum nieczynne

Muzeum Wodociągów, godz. 16.00 - 01.00

Stara Hala Pomp, ul. Gdańska 242

- warsztaty sztuki Ebru, liczącej kilkaset lat metody tradycyjnego malarstwa na wodzie; przeniesione z wody na papier obrazy uczestnicy będą mogli zabrać ze sobą. Warsztaty odbędą się w godz. 16.00 i 19.00

- "Hamlet" - lalkowy spektakl według tekstu Williama Szekspira, wykorzystujący autorską technikę podwodnych marionet, akwaria i japońską lalkę burnaku. Przedstawienia zaplanowano o godzinach: 18.00, 20.30 i 22.45

- zajęcia dla młodych miłośników koszykówki - nauka techniki, zabawy, konkursy z nagrodami - prowadzone przez zawodowych trenerów w godz. od 16.00 do 21.00

- Zwiedzanie ekspozycji stałej - zabytkowe pompy, hydranty, zdroje, pompy, replika XVI- wiecznego rurmusa i wodno-ściekowego kanału piętrowego z końca XIX wieku

Wieża ciśnień, ul. Filarecka 1

- zwiedzanie ekspozycji stałej wzbogaconej o nowe eksponaty, dziewiętnastowieczną żeliwno- ceramiczna wannę do kąpieli, piec kąpielowy z łazienek w mieszkaniach na starym osiedlu Kapuściska

- wystawa - w Galerii Wieży Ciśnień - prac plastycznych trzeciej edycji Festiwalu Synteza Sztuk

- Możliwość podziwiania panoramy Bydgoszczy z tarasu widokowego na wysokości 38 metrów

Muzeum Wojsk Lądowych w Bydgoszczy

- bezpłatne zwiedzanie ekspozycji stałej "Wojska Lądowe. Od Cedyni do Karbali"
- czołg T-72 od środka - wyjątkowa okazja zwiedzania wnętrza czołgu
- historyczna broń strzelecka i umundurowania na wyciągnięcie ręki
- możliwość przebrania się w historyczne mundury i sprawdzenia broni z czasów II wojny światowej
- konkursy wiedzy historycznej z atrakcyjnymi nagrodami
- możliwość rozłożenia karabinka AK pod czujnym okiem Jednostki Strzeleckiej 4033 Bydgoszcz


Muzeum Oświaty

- "Dziedzictwo Jana Pawła II" - wernisaż z udziałem grupy bydgoskiej z Zespołu Szkół Katolickich. Pomnik Jana Pawła II w Bydgoszczy biorącej udział w Światowych Dniach Młodzieży: Sydney i Madryt. Wystawie towarzyszyć będzie prelekcja pana Pawła Konkola pt. "Rzeczy, których nie wiedzieliśmy o Janie Pawle II" ( początek godz. 17.00)

- Ponadto będzie istniała możliwość, w ramach "Wirtualnej nocy w muzeach", obejrzenia prezentacji pt. "Szlaki papieskie" w Internetowym Centrum Informacji Multimedialnej (pokój nr 19, I piętro, od godz. 18.00).

Ponadto:
- "Szkoła naszych dziadków i pradziadków" - zapraszamy rodziców z dziećmi do szkoły z okresu dwudziestolecia międzywojennego.
- "Szkolnictwo w okresie PRL" - wystawa wspomnień dla wszystkich, którzy w tym okresie z tornistrem na plecach wędrowali do szkoły.
- "Drogi zdobywania zawodu nauczyciela" - wystawa przeznaczona w szczególności dla nauczycieli i osób związanych z oświatą.
- "Losy bydgoskich nauczycieli w latach 1939 - 1945" - w bieżącym roku przypada 70 rocznica zakończenia II wojny światowej, dlatego zachęcamy do zwiedzenia wystawy dotyczącej życia bydgoszczan w tym okresie.
- "Marian Rejewski- genialny bydgoszczanin, matematyk i kryptolog" - każda z odwiedzających osób będzie miała możliwość wykorzystać w praktyce symulator Enigmy.

Muzeum Fotografii

19:00 - 20:00 "Głębia szarości" Cezary Toma - wernisaż wystawy.
Cezary Toma jest naukowcem i biologiem, którego od dawna fascynowało piękno ukryte w naturze. Jego wystawa "Głębia szarości" ukazuje przemiany, jakie artysta zaobserwował w ziarnach piasku. Jak sam mówi "Fotografie zestawiłem w triplety, które przedstawiają zmiany kompozycji piaskowych o widocznej polaryzacji w dwóch przeciwstawnych kierunkach - chaosu i harmonii."

20:00 - 23:00 Poznajemy warsztat fotografa analogowego
Uczestnicy będą mogli zapoznać się z techniką wykonywania powiększeń czarno - białych oraz samodzielnie wykonać zdjęcie w technice luksografii (technika polegająca na wykonywaniu zdjęć przez układanie kompozycji przedmiotów na papierze fotograficznym) lub wywołać odbitkę z własnego negatywu.

20:00 - 23:00 Portret pamiątkowy w Muzealnym Atelier
Uczestnicy Nocy Muzeów będą mieli możliwość otrzymania zdjęcia pamiątkowego wykonanego w profesjonalnym Atelier fotograficznym.

MUZEUM DYPLOMACJI I UCHODŹSTWA POLSKIEGO
UNIWERSYTETU KAZIMIERZA WIELKIEGO W BYDGOSZCZY

W tym roku odkryjemy przed Państwem kulisy wymiany upominków między wysokiej rangi dyplomatami. Specjalnie dla naszych zwiedzających, wystawę wzbogaciliśmy o nowe - dotąd nie pokazywane - eksponaty, które będzie można nie tylko dotknąć, ale nawet …przymierzyć. Chętni mogą owinąć się w obszerną szatę z Mauretanii lub ciężki, kunsztownie zdobiony strój z Uzbekistanu. Dla miłośników militariów przygotowaliśmy ekspozycję mundurów Stowarzyszenia Weteranów Armii Polskiej w Ameryce nawiązujących do tradycji Błękitnej Armii Hallera oraz bateldresów z okresu II wojny światowej . Pasjonaci historii z pewnością pochylą się nad zbiorem archiwalnych fotografii, które bez trudu przeniosą marzycieli w okres międzywojennej elegancji, bankietów i konferencji. Na wielbicieli politycznych intryg i filmów szpiegowskich czeka kabina ciszy. Ten intrygujący obiekt - niegdyś wyposażenie Konsulatu Generalnego w Kolonii - służył tajnym rozmowom. W tę wyjątkową noc, będzie można zasiąść w przezroczystej kabinie i poczuć się jak Agent 007.

Na specjalnie przygotowanej ekspozycji pt. "Dar Rodziny Poznańskich z Montrealu" w Bibliotece Głównej UKW (gmach obok Muzeum) zostaną zaprezentowane cenne dzieła sztuki, w tym m.in. obrazy i grafiki O. Boznańskiej, F. Topolskiego, M. Gottlieba, L. Gottlieba, T. Axentowicza, J.P. Norblina, A. Orłowskiego, A. Gierymskiego, M. Płońskiego, W. Terlikowskiego i J. Fałata.

Zapraszamy do Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa Polskiego UKW na niezapomnianą przygodę ze skarbami w tle!
Muzeum Kanału Bydgoskiego im. Sebastiana Malinowskiego

17.00 "100 lat nowego Kanału Bydgoskiego" - wernisaż
Na ekspozycji zostaną zaprezentowane dzieje budowy oraz funkcjonowanie nowego Kanału Bydgoskiego na przestrzeni 100 lat jego istnienia. Będzie można zobaczyć również makietę śluzy Okole wydrukowanej w technologii 3D
18.00 - 19.00 "Nowy Kanał Bydgoski" - wykład Tomasza Izajasza
19.00 - 01.00 "Kanał Bydgoski. 240 lat historii" - oprowadzanie po wystawie
19.00 - 23.00 "Pokaz tworzenia modelu XIX" - wiecznej barki pływającej po Bydgoskim Węźle Wodnym

Izba Tradycji Bydgoskich Dróg Żelaznych
Wzorem lat ubiegłych Bydgoskie Towarzystwo Przyjaciół Kolei także przystępuje do obchodów Europejskiej Nocy Muzeów. W tym roku Izba Tradycji Bydgoskich Dróg Żelaznych (mieszcząca się na stacji Bydgoszcz Wschód) będzie otwarta w godzinach od 16:00 do 00:30.
Szczegóły dotyczące programu znajdują się na stronie internetowej www.btpk.weebly.com

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

ZARZĄD DRÓG MIEJSKICH I KOMUNIKACJI PUBLICZNEJ W BYDGOSZCZY

Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy wzorem roku ubiegłego, włączy się w organizację Europejskiej Nocy Muzeów! W sobotę 16.05.2015r. zostanie uruchomiona komunikacja specjalna.

W godzinach ok. 16:30 - 01:00 uruchomione zostaną następujące linie specjalne:

  • linia tramwajowa nr 10 na trasie: Las Gdański - Gdańska - Jagiellońska - Most Pomorski - Toruńska - Perłowa - Szpitalna - Glinki,
  • linia autobusowa nr 100 na trasie: Stary Rynek - Plac Teatralny - Jagiellońska - 3 Maja - Markwarta - Sieńki - Ogińskiego - Sułkowskiego - Czerkaska - Gdańska - Las Gdański (Hala Starych Pomp) - Gdańska - Powst. Warszawy - Zaświat - Z. Augusta - Dworzec Główny - Dworcowa - Królowej Jadwigi - Focha - Kruszwicka - Grudziądzka - Wały Jagiellońskie - Zbożowy Rynek - Stary Rynek (od ok. godz. 10:00),
  • linia autobusowa nr 101 na trasie: Stary Rynek - Plac Teatralny - Jagiellońska - 3 Maja - Markwarta (powrót Piotrowskiego - Jagiellońska) - Sieńki - Skłodowskiej-Curie - Łęczycka - Fordońska - Dźwigowa - Konduktorska - Bydgoszcz Wschód (Izba Tradycji Bydgoskich Dróg Żelaznych) [postój ok. 20 min. na zwiedzanie] - Lewińskiego - Akademicka - Korfantego - Twardzickiego - Pelplińska - Tatrzańskie,
  • linia autobusowa "E" na trasie: Stary Rynek - Plac Teatralny - Rondo Jagiellonów - Rondo Kujawskie - Wojska Polskiego - Magnuszewska - Glinki - Exploseum - Glinki - Magnuszewska - Wojska Polskiego - Rondo Kujawskie - Zbożowy Rynek - Stary Rynek,
  • linia autobusowa "K" na trasie: Stary Rynek - Plac Teatralny - Focha - Rondo Grunwaldzkie - Grunwaldzka - Nowogrodzka (Muzeum Kanału Bydgoskiego) - Grunwaldzka - Rondo Grunwaldzkie - Focha - Plac Teatralny - Rondo Jagiellonów - Zbożowy Rynek - Stary Rynek,
  • linia autobusowa "S" na trasie: Stary Rynek - Plac Teatralny - Rondo Jagiellonów - Rondo Kujawskie - Solskiego - Ugory - Skorupki (Wieża Ciśnień) - Stroma - Grudziądzka - Wały Jagiellońskie - Zbożowy Rynek - Stary Rynek.
Ponadto, do obsługi linii nr 1, 4, 5, 55 i 64 zabezpieczony zostanie tabor o większej pojemności (tramwaje dwuwagonowe, autobusy przegubowe).
Do ok. godz. 01:30 wydłużone zostanie funkcjonowanie linii komunikacyjnych nr: 2, 3, 8, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 64, 65, 69, 70 i 71 według specjalnych rozkładów jazdy z częstotliwością co ok. 30 minut. Godziny odjazdów dodatkowych tramwajów i autobusów będą dostępne na stronie internetowej ZDMiKP.

Na liniach specjalnych będzie obowiązywała standardowa taryfa opłat ZDMiKP. Pasażerowie posiadający okresowe bilety sieciowe oraz bilety dobowe będą mogli podróżować bez dodatkowych opłat. W pojazdach zabytkowych sprzedaż i kontrola biletów będzie prowadzona przez drużyny konduktorskie.

O szczegółowych godzinach odjazdów i ewentualnych zmianach w realizacji planu będą na bieżąco decydowały służby nadzoru ZDMiKP.

Miło nam poinformować, że na trasie ze Starego Rynku do Exploseumu została uruchomiona, specjalna linia nr 102 obsługiwana taborem zabytkowym.

Planowane godziny odjazdów linii specjalnych. (PDF) (2,62 MB)

Dodatkowe kursy linii regularnych po godz. 23:00 (PDF) (2,33 MB)


opublikowano: 2015-05-06
Komentarze
Bydgoszcz-Toruń, kujawsko-pomorskie - nadchodzące imprezy i wydarzenia
06 grudnia 2024 (piątek), godz. 18:30
Malowanie przy winie w Bydgoszczy!
07 grudnia 2024 (sobota), godz. 19:00
THE ANALOGS | Toruń
13 grudnia 2024 (piątek), godz. 18:00
FESTIWAL PINK FLOYD W CUKROWNI ŻNIN - KARNET VIP
13 grudnia 2024 (piątek), godz. 18:00
FESTIWAL PINK FLOYD W CUKROWNI ŻNIN - PIĄTEK
14 grudnia 2024 (sobota), godz. 16:00
Zumba Masterclass + Afterparty AVA 3.0 | Bydgoszcz
14 grudnia 2024 (sobota), godz. 18:00
FESTIWAL PINK FLOYD W CUKROWNI ŻNIN - SOBOTA
15 grudnia 2024 (niedziela), godz. 20:00
O.S.T.R XX/SENTYMENTALNIE 2024 ROZDZIAŁ II | Toruń
30 grudnia 2024 (poniedziałek), godz. 16:00
Kolędy Świata – Koncert świąteczny
30 grudnia 2024 (poniedziałek), godz. 16:00
Kolędy Świata – Koncert świąteczny
Polityka Prywatności