Bydgoszcz, Toruń - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2016-07-23 21:00

Janusz Radek z zespołem – Popołudniowe Przejażdżki

Koncerty Janusza Radka uzależniają. Te spotkania chce się powtarzać. Nic dziwnego. To artysta kompletny. Ma mocny i łatwo rozpoznawalny głos, szacowany na 4 i pół oktawy! Może więc sobie pozwolić na brawurowe wykonywanie utworów o poetyckim klimacie, piosenek pełnych punkrockowej energii, a nawet, ze względu na niezwykłą rozpiętość dźwięków, może zaśpiewać męsko-damski duet… sam ze sobą.

Obdarzony naturalnym i spontanicznym talentem aktorskim tworzy niezwykłe, przykuwające uwagę interpretacje. Do tego dochodzi żywioł jego temperamentu i autentyczna radość śpiewania, muzykowania, obcowania z publicznością, która jest dla niego najważniejsza. Dlatego też widownia jest mu tak oddana i niezmiennie powraca by go podziwiać i oklaskiwać.

Podczas tegorocznych Koncertów pod Gwiazdami, poznamy zupełnie nowe, koncertowe oblicze Janusza Radka. Wraz z zespołem w programie Popołudniowe Przejażdżki zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty, którą wyprodukował doskonale znany w Toruniu Leszek Biolik (Obywatel GC, Republika). Dzięki temu nowe oblicze piosenkarza stało się bardziej zwolnione, zrelaksowane, pełne spokoju. Muzycznie artyści sięgnęli po brzmienia lat 60. i 70., korzystając m.in. z syntezatorów analogowych. To sprawiło że powstała płyta zupełnie inna, lokująca się pomiędzy klimatem brytyjskiego popu a estetyką Grzegorza Ciechowskiego.

Podczas toruńskiego koncertu pojawią się nie tylko utwory z Popołudniowych przejażdżek. Usłyszymy także najbardziej znane i lubiane hity, takie jak: Dziękuję za miłość, Czekam wytrwale, Kiedy umrę kochanie, Sheila i Jeszcze raz. Artysta nie zapomni też o fanach brzmień sentymentalnych – sam zagra i zaśpiewa Zostawcie chwile i skomponowany do wiersza Haliny Poświatowskiej utwór Chciałbym cię. Zapowiada także specjalnie przygotowane na tę trasę premierowe kompozycje.

Wystąpią:

  • Janusz Radek – wokal, piano
  • Adam Drzewiecki- instr. klawiszowe
  • Jacek Długosz – gitara
  • Wojtek Fedkowicz – perkusja

Bilet normalny: 45 zł
Bilet ulgowy: 35 zł
 Dwór Artusa w Toruniu

ul. Rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń
Tel. 56 655 49 39
Kasa biletowa: tel. 56 655 49 29
bilety@artus.torun.pl
 Wydarzenie 'Janusz Radek z zespołem – Popołudniowe Przejażdżki' odbędzie się w ramach cyklu: Koncerty pod Gwiazdam w Amfiteatrze Muzeum Etnograficznym


 

dodane przez Artus


data ostatniej modyfikacji: 2016-06-17 12:50:22
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
przeglad_uczelni_boks_220.gif
WSSIP_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura wydział Wzornictwa, autor: Edyta Kaczyńska
miniatura
miniatura Uniwersytet Jagielloński
 
Polityka Prywatności