Bydgoszcz, Toruń - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2016-09-12

DEVON ALLMAN BAND W OD NOWIE

kategoria: koncerty

Akademickie Centrum Kultury i Sztuki „Od Nowa” rozpoczyna sezon koncertowy. Na inaugurację 12 września o godz. 19.00 zagra Devon Allman Band z USA.

Devon Allman jest synem legendy amerykańskiego bluesa i rocka Gregga Allmana, założyciela i lidera zespołu The Allman Brothers Band - jednej z najważniejszych grup w dziejach światowej muzyki rozrywkowej. Devon Allman kontynuuje tradycje muzyczne amerykańskiego południa. Jest gitarzystą i wokalistą, uznanym już na rynku amerykańskim wykonawcą oraz liderem własnego zespołu.

W Od Nowie Devon Allman wystąpi z zespołem składającym się wyłącznie z amerykańskich muzyków. Koncert będzie częścią trasy promującej płytę "Ragged & Dirty" oraz wydany 15 sierpnia 2016 album "Ride Or Die". Na repertuar składać się będzie także materiał z grupy Royal Southern Brotherhood i oczywiście Allman Brothers Band.

Bilety można nabyć w recepcji ACKiS "OD Nowa", sklepie "Pamiątki przy Flisaku" (ul. Rynek Staromiejski 1) oraz na Tockerpro. Do 11 września wejściówki w cenie 90 zł, 100 zł w dniu koncertu. Więcej na stronie http://odnowa.umk.pl/devon/


data ostatniej modyfikacji: 2016-09-09 13:29:03
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
przeglad_uczelni_boks_220.gif
WSSIP_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności