Bydgoszcz, Toruń - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2018-12-26 20:00

PchamyTenSyf - 10th Anniversary Event, Bisz/Elhuana, B.O.K, Azja

PchamyTenSyf - 10th Anniversary Event, Bisz%2FElhuana, B.O.K, Azja
kategoria: koncerty

Miejsce: Estrada StageBar
Bydgoszcz, Dworcowa 51

Kup bilet

Cena biletu Standard: 30 PLN

Bisz/Elhuana, B.O.K, Azja

PchamyTenSyf - 10th Anniversary Event, Bisz/Elhuana, B.O.K, Azja

PchamyTenSyf - idea, którą wszyscy z nią związani kierują się, świadomie bądź nie, od początku swojej działalności. Zwerbalizowana w numerze o tym samym tytule z 2010 roku. Dziś funkcjonująca także jako wydawnictwo, nierozerwalnie związana i kojarzona z formacją B.O.K, Biszem oraz ByDGoską sceną hiphopową. Tak można by oficjalnie zdefiniować hasło PTS, które od lat nam towarzyszy. Do tej pory nie obchodziliśmy oficjalnie żadnych rocznic związanych z naszą działalnością i ze sporym zaskoczeniem uświadomiliśmy sobie że w 2018 roku mija 10 lat od premiery albumu Ballady Hymny i Hity, na którym swoje siły połączyli Bisz, Oer i Kay i od którego tak naprawdę zaczęła się nasza wspólna droga, droga która zaowocowała pięcioma wspólnymi albumami i sporym powiększeniem się naszego składu osobowego.

Tak więc postanowiliśmy zaprosić wszystkich którzy od lat są z nami, utożsamiają się z naszą ideą oraz wiernie nam kibicują na rocznicowy event do klubu Estrada w tradycyjnym już, świąteczno, noworocznym terminie, aby we wspólnym gronie spojrzeć wstecz i przy znajomych dźwiękach podsumować ten etap naszej drogi i wspólnie rozpocząć nowy.

Podczas wydarzenia publiczność będzie miała wyjątkową okazję po raz pierwszy usłyszeć na żywo płytę Bisza i Elhuany "Ukryte w śniegu". Grudniowa aura i klimatyczne wnętrze Estrady z pewnością podkreślą charakterystyczną atmosferę materiału, a Bisz i Elhuana wrócą na scenie do czasów podziemnych nagrań i brudnych brzmień.

B.O.K przygotuje przekrojowy materiał i zabierze Was w krótka podróż w czasie aby zamknąć całość numerami z ostatniego albumu Symetria. Na scenie Estrady wspierać nas będzie także Azja oraz Dj'e związani z PchamyTenSyf.

Miejsce: Estrada
Termin: 26.12.2018
Start: 20:00

Bilety są dostępne jedynie online, możecie je łapać na platformie www.biletomat.pl Ilość biletów ściśle ograniczona.


data ostatniej modyfikacji: 2018-11-09 17:15:01
Komentarze

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
WSSIP_220.jpg
przeglad_uczelni_boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura UMCS
miniatura Studiuj w AHE
miniatura
 
Polityka Prywatności