Bydgoszcz, Toruń - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
13-14.04.2019

Stuu, Danny Ferreri i Olciiak w CH Focus

Już w najbliższy weekend gośćmi specjalnymi CH Focus w Bydgoszczy będą zaliczani do grona najpopularniejszych i najciekawszych youtuberów Stuu, Danny Ferreri i Olciiak. W dniach 13-14 kwietnia gwiazdy polskiej sceny YouTube nagrają reportaże prosto z bydgoskiego centrum.

Ale to nie wszystkie atrakcje! W CH Focus stanie prawdziwe studio nagraniowe, w którym odwiedzający będą mogli zobaczyć swoich idoli w trakcie pracy. Stuu, czyli Stuart Kluz Burton to jeden z najpopularniejszych youtuberów w kraju. Jako pierwszy przekroczył magiczną liczbę miliona subskrybentów i od tamtej pory, nieprzerwanie, prowadzi jeden z najchętniej oglądanych kanałów w Polsce. Nagrywa zabawne, szalone filmiki, zaprasza do udziału w nich również swoich bliskich znajomych i rodzinę. Jego kanał na YouTube ma ponad 3,8 mln subskrypcji. Danny Ferreri to zdecydowanie jeden z najbardziej kreatywnych youtuberów. Dzięki swoim nieszablonowym pomysłom i uniwersalnemu poczuciu humoru szturmem wdarł się do grupy najczęściej oglądanych twórców na polskim YouTubie. Nagrywa zabawne scenki i krótkie filmiki fabularne. Najpopularniejszy film na jego kanale w niespełna rok został obejrzany ponad 27 miliony razy. Znana na YouTubie jako Olciiak, Aleksandra Furka prowadzi swój kanał od 2014 roku. Ponad 400 tysięcy subskrybentów ogląda jej filmiki na temat mody, urody i lifestylu. Na jej kanale królują vlogi i lookbooki ze stylizacjami modowymi, porady dotyczące kosmetyków i relacje  z podróży.

Każdy, kto w dniach 13-14 kwietnia odwiedzi CH Focus, będzie mógł spotkać swoich ulubionych twórców na żywo, porozmawiać z nimi, dostać autograf czy zrobić sobie klasyczne „selfie”, a nawet – podpatrzeć youtuberów przy pracy w studiu! - Możliwość spotkania idoli na żywo i czerpania od nich praktycznej wiedzy dzięki towarzyszeniu im w trakcie pracy studia to niezwykłe przeżycie i wartościowe doświadczenie. Dlatego zapraszam wszystkich miłośników YouTube’a w dniach 13-14 kwietnia do CH Focus. Czekają nas dwa dni pełne wrażeń i mnóstwo dobrej rozrywki – mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy. Wydarzenie poprzedzi konkurs na profilu Facebook CH Focus, w którym nagrodą jest prywatne spotkanie z całą ekipą. Youtuberów będzie można spotkać CH Focus w Bydgoszczy w dniach 13-14 kwietnia. Spotkania z fanami odbędą się w godzinach 17.00-18.00. Więcej szczegółów na temat wydarzenia oraz oferty centrum można znaleźć na stronie: www.focusbydgoszcz.pl 

data ostatniej modyfikacji: 2019-04-09 09:56:26
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
WSSIP_220.jpg
przeglad_uczelni_boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura Gala absolwenta 2016 - 03
 
Polityka Prywatności