21-23.06.2019

Ster na Bydgoszcz - Sokół, Daria Zawiałow, Mery Spolsky i inni na podróżniczo-muzycznym festiwalu w Bydgoszczy

kategoria: festiwale

STER NA BYDGOSZCZ 21-23 CZERWCA 2019 WYSPA MŁYŃSKA

STER NA BYDGOSZCZ to festiwal jedyny w swoim rodzaju. Zlokalizowany w przepięknej scenerii Wyspy Młyńskiej, dobra zabawa w klimacie podróżniczo-marynistycznym połączona z najlepszą polską muzyką alternatywną.

Na festiwalu każdy znajdzie coś dla siebie – fanom gastronomii i nowych smaków na pewno przypadnie do gustu strefa food trucków z kuchnią z całego świata, fani mody i dobrego polskiego designu na pewno odnajdą się w strefie fashion, gdzie będą mogli kupić ubrania tylko od polskich projektantów. Na dzieci czekać będą liczne warsztaty i zajęcia  z wykorzystaniem tematu „woda”.

Przystanek podróż:

Tu będziemy podróżować po świecie. W ramach festiwalu odbędą się spotkania z dzielnymi ludźmi – podróżnikami, którzy zdobywają szczyty, rzeki i nowe kraje.  Podzielą się z nami inspirującymi opowieściami o wytrwałości i pasji, które mamy nadzieję, zmobilizują niejednego śmiałka do wypraw i przeżywania przygód. Będzie można się spotkać m.in. z: Markiem Mazurem czy Michałem Worochem z Wheelchairproject. O swojej wyprawie opowiedzą także Dagmara i Leszek Jureccy.

Przystanek kino w Przystani Bydgoszcz:

W kinie festiwalowym obejrzycie najlepsze filmy o podróżach z całego świata. 

Wisienką na torcie będą koncerty podbijających listy przebojów artystów. Każdego wieczora zabierzemy was trzy razy w muzyczną podróż. Zagrają między innymi: Sokół, Daria Zawiałow, Łąki Łan, Mery Spolsky i Sonbird. Więcej artystów wkrótce. 

Szczegóły na: http://sternabydgoszcz.pl/

Wstęp wolny


data ostatniej modyfikacji: 2019-05-13 14:43:51
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
przeglad_uczelni_boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowiecekiej
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności