2019-09-15

III Bieg Souvre

Wielkie, sportowe święto po raz kolejny w Inowrocławiu. Turniej piłkarski, biegi na krótkie i długie dystanse dla dzieci, amatorów i wyczynowych sportowców… już 15. września w Inowrocławiu, po raz kolejny odbędzie się bieg Souvre.

Piłka w grze

Tegoroczny bieg przyniesie nowe atrakcje. Po raz pierwszy zostanie rozegrany Turniej o Puchar Prezesa Souvre. W lidze liderów wezmą udział dyrektorzy ze szczytu i swoją formę zaprezentują na stadionie im. Inowrocławskich Olimpijczyków. Osiem drużyn zaprezentuje wysoki poziom również na boisku i systemem każdy z każdym zostaną wyłonione najlepsze cztery drużyny, które będą walczyły o miejsce w finale. Kto odbierze puchar? Przekonamy się w połowie września.

Przygotowani, do startu, START!

Po zmaganiach na murawie przeniesiemy się na bieżnie, gdzie dzieci i młodzież, do 15. Roku życia, wystartują na dystansach 100, 400 i 800 metrów. Każdy uczestnik biegu otrzyma pamiątkowy medal, a Ci którzy znajdą się na podium dodatkowo wygrają sportowe nagrody.

Po tych zmaganiach będziemy zbliżać się do głównych biegów tego dnia - wyścigów na 5 i 10 km. Biegacze z całej Polski pobiegną ulicami Inowrocławia. Wspólnie wystartują, ze stadionu im. Inowrocławskich Olimpijczyków i będą kierować się głównymi ulicami miasta, które tego dnia będą należały tylko do nich.

Najszybsi na mecie otrzymają nagrody z puli nagród o łącznej wartości 7 tysięcy złotych. Zapisy już trwają. Wystarczy wypełnić formularz na stronie www.bieg.souvre.pl !

Piknik rodzinny

Całemu wydarzeniu będzie towarzyszyć piknik rodzinny z dmuchanymi atrakcjami dla dzieci i młodzieży, wystawą luksusowych samochodów i strefy spa z zabiegami i poradami kosmetologicznymi, trychologicznymi i dietetycznymi. Nie zabraknie również strefy gastronomicznej, która zadba o podniebienia wszystkich uczestników sportowego święta Souvre.

Zapiszcie ten dzień w kalendarzu!

15. września 2019 roku, od wczesnych godzin porannych, na stadionie miejskim w Inowrocławiu spotkamy się by wspólnie kibicować sportowcom, którzy będą zmagać się na murawie i bieżni. Szczegóły imprezy znajdziesz na stronie internetowej: www.bieg.souvre.pl oraz w wydarzeniu na Facebooku-u! Dołącz do sportowej społeczności Souvre!


data ostatniej modyfikacji: 2019-07-10 14:26:07
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
przeglad_uczelni_boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Collegium Humanisticum
miniatura
 
Polityka Prywatności