28-29.09.2019

Bądź fit i trenuj z Qczajem w CH Focus

Event z Qczajem

Jeden z najbardziej charyzmatycznych trenerów fitness, Qczaj, będzie gwiazdą wydarzenia w CH Focus. Na 28-29 września bydgoskie centrum handlowe zaplanowało energetyczny weekend z żywiołowym trenerem-góralem pod hasłem „Bądź fit, trenuj z Qczajem!”. Będzie moc, pot, pozytywna energia, a także dużo praktycznych wskazówek od specjalistów, jak zadbać o zdrowie i figurę!

Określany mianem „trenera-performera” Daniel Kuczaj jest symbolem pozytywnego podejścia do życia i skutecznej motywacji w pracy nad sobą. Ukochoj sie! Tym hasłem i swoją niezwykłą energią Qczaj podbił serca tysięcy Polek, zachęcając je do polubienia siebie i inspirując do aktywności fizycznej. Treningi górala „z krwi i kości” przyciągają tłumy osób, które pragną zmienić swój styl życia.

Fanki i fani Qczaja będą mieć wyjątkową okazję, by wziąć udział w jednym z trzech kameralnych treningów z trenerem z Podhala. To niezapomniane przeżycie czeka na 100 zwycięzców konkursu na profilu CH Focus na Facebooku: https://www.facebook.com/focusbydgoszcz/. Uczestnicy wydarzenia będą mogli również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Qczajem, porozmawiać z nim i otrzymać autograf.

Podczas weekendu fit nie może zabraknąć specjalistycznych porad na temat zdrowego odżywiania i sportowej mody. Do strefy stylu gości zaprosi stylistka Angelina Felchner, która zaproponuje modne stylizacje, które sprawdzą się na siłowni lub w klubie fitness. Specjalista w dziedzinie dietetyki podpowie, jak prawidłowo komponować swoją dietę. Zainteresowani będą mogli też sprawdzić swoje BMI. Dla fanów zdrowego stylu życia organizatorzy zaplanowali nie lada wyzwanie – wyciskanie świeżego soku podczas pedałowania na rowerze! Dodatkowo klienci bydgoskiego centrum, którzy w tych dniach dokonają zakupów za 100 zł, otrzymają gadżety firmowane przez Qczaja.

- CH Focus nieustannie dopasowuje ofertę do potrzeb i oczekiwań klientów. Stąd właśnie wziął się pomysł na kolejny wyjątkowy weekend, tym razem pod hasłem „Bądź fit, trenuj z Qczajem!”. Naszą propozycję kierujemy nie tylko do fanów fitnessu, ale przede wszystkim do tych osób, które pragną zwrócić szczególną uwagę na swoje zdrowie i dietę. Mamy nadzieję, że spotkanie z Qczajem zainspiruje naszych gości do pozytywnych zmian mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.


data ostatniej modyfikacji: 2019-09-24 10:29:26
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
EF_220.jpg

Przegląd uczelni
przeglad_uczelni_boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura UNS studia niestacjonarne
miniatura Uniwersytet Jagielloński
 
Polityka Prywatności