12-14.04.2021

WATCH DOCS O PRAWACH CZŁOWIEKA

Od 12 do 14 kwietnia odbędzie się organizowany w Toruniu przez Akademickie Centrum Kultury i Sztuki "Od Nowa" 19. Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS. Prawa Człowieka w Filmie.

W tym roku festiwal odbędzie się całkowicie online. Organizatorzy przygotowali selekcję najlepszych filmów dokumentalnych ostatniego sezonu, nie zabraknie również wydarzeń towarzyszących, które odbędą się zdalnie. 19.

Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS. Prawa Człowieka w Filmie jest organizowany przez Helsińską Fundację Praw Człowieka we współpracy z wieloma partnerami z całej Polski – organizacjami pozarządowymi, ośrodkami akademickimi, teatrami, kinami i innymi instytucjami kulturalnymi. W Toruniu już po raz 18. festiwal współorganizuje Akademickie Centrum Kultury i Sztuki „Od Nowa”.

Nazwa festiwalu pochodzi od gry słów „watchdog” (angielski skrót organizacji, które „patrzą władzy na ręce”) i „watch docs” (oglądaj filmy dokumentalne).

Dostęp do wszystkich projekcji filmowych jest bezpłatny. W celu otrzymania darmowego dostępu do seansów, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy:

https://drive.google.com/drive/folders/1tf6QX5-zaTl7k62ZeepjlYl1vfMcnk4n?usp=sharing

Program festiwalu


data ostatniej modyfikacji: 2021-04-09 15:36:00
Komentarze
 
Polityka Prywatności