2022-06-25 21:00

STACHURSKY LIVE ACT

STACHURSKY LIVE ACT

Miejsce: Ava 3.0
Bydgoszcz, Stary Port 21

Kup bilet

Cena biletu Standard: 30 PLN

Stachursky


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Wejście - 21:00
Stachursky - 23:45

Otwieramy SEZON LETNI z wielkim przytupem:
Już 25 czerwca odwiedzi nas JACEK STACHURSKY!

Jacek Stachursky jest artystą z 25letnim doświadczeniem na scenie, który nieustannie zaskakuje swoich fanów nowoczesnym obliczem polskiej muzyki. Jacek Stachursky wydał do tej pory 10 albumów i wszystkie odniosły komercyjny sukces. Każdy z jego albumów zawiera ogromną dawkę przebojowej muzyki.

Na najnowszym albumie „2k19”, Jacek postanowił zblendować różne muzyczne wcielenia, przekraczając granice polskiej muzyki rozrywkowej. Jest i grubo, i tłusto. Droga do stworzenia tego krążka została utorowana przez bezkompromisowość i apetyt na to, co świeże. Dzięki temu młoda polska publiczność odkryła Stachursky'ego na nowo, a fanowska ekstaza sięgnęła zenitu już na samym starcie w obliczu pierwszego singla “DOSKOZZZA”. Bo jak korbić, to na całego. Jacek tak jak zaczynał, tak kończy, “ZAGINAAAY” zamyka singlowy zestaw w brawurowym stylu. Album “2K19” jest promowany przez trasę Doskozzza Tour 2K19. 

Wstęp +18

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


data ostatniej modyfikacji: 2022-06-10 19:30:01
Komentarze
 
Polityka Prywatności