2022-10-09 19:00

Michał Wiśniewski Akustycznie cz. II | Toruń

Michał Wiśniewski Akustycznie cz. II | Toruń
kategoria: koncerty

Miejsce: Lizard King Toruń
Toruń, Kopernika 3

Kup bilet

Cena biletu Standard: 69 PLN

Michał Wiśniewski


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Zapraszamy na na koncert MICHAŁ WIŚNIEWSKI Akustycznie II, który odbędzie się już 9 października (niedziela) 2022 roku w klubie Lizard King Toruń.

Po bardzo dobrym przyjęciu przez publiczność pierwszej odsłony trasy akustycznej Michała Wiśniewskiego "A niech gadają" artysta postanowił ponownie zaprezentować się w odsłonie akustycznej.. Podczas koncertów będzie można usłyszeć największe przeboje Michała Wiśniewskiego i zespołu Ich Troje, takie jak "Powiedz", "A wszystko to..." czy "Zawsze z Tobą chciałbym być", a także wiele innych, w wersjach akustycznych, na żywo! Dużą gratką dla fanów jest fakt, że pojawią się piosenki nie wykonywane do tej pory na koncertach! Zaczarują nas dźwięki płynące z pianina, basu, gitary oraz instrumentów perkusyjnych... Te koncerty z pewnością pozostaną na długo w pamięci każdemu, kto postanowi udać się na to muzyczne wydarzenie!

Na scenie Michałowi partneruje Ania Świątczak - wokalistka zespołu Ich Troje, która w sobie tylko znany sposób potrafi delikatnie otulić słuchaczy wyjątkowym głosem.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl! data ostatniej modyfikacji: 2022-08-02 19:30:24
Komentarze
 
Polityka Prywatności