NEWSY Bydgoszcz - Toruń

Kariera 3.0 edycja 2019 w WSB w Bydgoszczy

Wyższa Szkoła Bankowa organizuje cykl otwartych spotkań w ramach programu Kariera 3.0. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje lub poznać nowe drogi rozwoju zawodowego. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Tematykę spotkań przygotowaliśmy zgodnie z nowymi wymaganiami rynku pracy oraz wschodzącym trendom dającym możliwość  zatrudnienia w zupełnie nowych obszarach. Wykłady  mogą stać się także inspiracją do podjęcia studiów podyplomowych i zdobycia nowych umiejętności zawodowych.

Formularz zapisów


Data: 30.05 g. 17.00

Miejsce: WSB Bydgoszcz, sala 104 BA

Tytuł: Employer Branding

Prowadząca: Izabela Mazurek-TurskaData: 04.06 g. 14.00

Miejsce: WSB Bydgoszcz, sala 104 BA

Tytuł: Jak żyć w zgodzie ze sobą i czerpać z życia satysfakcję.

Opis: Zdarza Ci się mieć poczucie, że życie przecieka Ci przez palce, bo nie robisz tego, co dla Ciebie ważne? Chcesz w większym stopniu cieszyć się życiem, akceptując siebie takim, jakim jesteś? Zapraszam Cię na warsztaty, podczas których: -lepiej poznasz siebie, -przyjrzysz się swoim wartościom i zdecydujesz, jak je realizować w swoim życiu, -odpowiesz sobie na pytanie, jak być sobą w każdej życiowej roli, osiągając w życiu satysfakcję.

Prowadząca: Jolanta Serocka - z odwagą wspiera innych w realizacji ważnych dla nich celów jako doradca metodyczny, polonista, akredytowany coach ACC ICF, trener biznesu i kompetencji edukacyjnych. Wykorzystuje 20-letnie doświadczenie pracy z ludźmi, aby uczyć konstruktywnego dialogu międzypokoleniowego. Jako autorka nowatorskiego projektu „META:MATURA” skutecznie zachęca pokolenie Z do odkrycia swoich mocnych stron i zaplanowania kariery łączącej pasję z zarabianiem. W ramach life coachingu, a także coachingu kariery dzieli się wiarą w zmianę z osobami z innych pokoleń (m. in. z bezrobotnymi 50+), towarzysząc im w odnalezieniu nowych dróg życiowych i zawodowych. Ma za sobą ponad 300 godzin coachingu indywidualnego i tyle samo warsztatów rozwoju osobistego. Projektuje i prowadzi warsztaty dla edukacji oraz biznesu dostosowane do potrzeb klienta. Absolwentka filologii polskiej na UMK w Toruniu, 4 studiów podyplomowych (m.in. „Coaching”, „Akademia Trenera Biznesu” w WSB) oraz Akademii Professional Coaching ACSTH. Z zaangażowaniem propaguje ideę coachingu opartego na najwyższych standardach etycznych i kompetencyjnych. Stawia na odwagę, autentyczność oraz efektywność w działaniu, uwielbia wyzwania, w tym literackie – zadebiutowała opowiadaniem w książce „Kreatywne pisanie. 12 debiutów”.


Data: 06.06 g. 17.00

Miejsce: WSB Bydgoszcz, sala 104 BA

Tytuł: Informatyka i edukacja informatyczna dla nauczycieli.

Opis: Nauczanie informatyki w szkole realizowane jest na wszystkich etapach edukacyjnych. Warsztat dotyczy studiów podyplomowych, których celem jest przygotowanie nauczycieli różnych specjalności do prowadzenia drugiego przedmiotu, informatyki i edukacji informatycznej. Na warsztatach omówiony zostanie program studiów oraz poznają Państwo podstawy programowania graficznego w tekstowym języku programowania Python.

Prowadząca: Grażyna Szabłowicz-Zawadzka - doradca metodyczny w zakresie informatyki. Członek Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Wykładowca w Wyższej Szkole Informatyki i Umiejętności w Łodzi. Autor zadań maturalnych z informatyki. Egzaminator egzaminu maturalnego z informatyki i egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie technik informatyk. Autor wielu publikacji, w tym podręczników, programów nauczania i poradników metodycznych do informatyki.


Data: 13.06 g. 17.00

Miejsce: WSB Bydgoszcz

Tytuł: By stres był twórczy a nieparaliżujący.

Opis: Warsztat dla nauczycieli poświęcony problematyce stresu i sposobom radzenia sobie z nim.

Prowadząca: Katarzyna Wiśniewska-BorysiakData: 13.06 g. 17.00

Miejsce: WSB Bydgoszcz

Tytuł: Ludzka twarz biznesu – zadanie HR.

Opis: Dlaczego kompetentny i mądry HR jest tak potrzebny w firmach? Co wprowadzamy do biznesu? Dlaczego nie zawsze biznes nas słucha i co zrobić by to zmienić? Co w naszej pracy jest najważniejsze? Jak dbać o swoich partnerów biznesowych? Jak dbać o siebie? Chcesz się dowiedzieć co o tym myślę? Zapraszam!

Prowadząca: Joanna Szmycińska-Słowik - HR Business Partner w Geberit Produkcja Sp. z o.o., trener biznesu, coach. Absolwentka Zarządzania i Marketingu oraz Doradztwa Personalnego na UMK w Toruniu, a także podyplomowych studiów z zakresu PR i komunikacji społecznej, prawa pracy oraz Akademii Trenera Biznesu. Zajmuje się wspieraniem menadżerów w ich codziennych wyzwaniach. Bierze także udział w działaniach z obszaru całego HR: Employer Branding, AC, badania kultury organizacyjnej, komunikacja wewnętrzna, programy rozwojowe. Z dużą przyjemnością przygotowuje i prowadzi szkolenia z tzw. miękkich obszarów – twórcze myślenie, przywództwo, praca zespołowa, wystąpienia publiczne.

Prywatnie mama Kalinki i Jagody, wielbicielka kawy, truskawek i jazzu.

Udział w warsztatach jest bezpłatny!


data ostatniej modyfikacji: 2019-05-28 13:13:33
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
WSSIP_220.jpg
przeglad_uczelni_boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy - 11
miniatura
miniatura Wydział Farmaceutyczny WUM
 
Polityka Prywatności