11 marca 2010 (czwartek), godz. 20:00
(Archiwum)

Ambitne kino w Bydgoszczy - "Wszyscy mają się dobrze"

W każdy czwartek o godz. 20.00 w sali kinowej Pałacu Młodzieży można oglądać dobre kino. Przedstawiamy marcowe propozycje.

Czwartek, 11 marca, godzina 20:00 Wszyscy mają się dobrze,
reż. Kirk Jones, USA, Włochy 2009, 100 min.

Frank Goode po śmierci żony próbuje odzyskać kontakt z dorosłymi już dziećmi. Postanawia wyruszyć w podróż i niespodziewanie odwiedzić całą czwórkę: Davida, który jest „uznanym artystą” w Nowym Jorku, starszą córkę Amy, która „wysoko zaszła w reklamie”, Roberta, „dyrygenta w Chicago” i Rosie – „główną tancerkę w rewii w Las Vegas”. Jak wiele wspólnego z rzeczywistością ma to, co Frank wiedział do tej pory o życiu swych dzieci...?


miejsce: Pałac Młodzieży, Sala Kinowa,
karnet: 30 zł, pojedynczy bilet: 10 zł

ostatnia aktualizacja: 2010-02-27
« powrót
Komentarze
Bydgoszcz-Toruń, kujawsko-pomorskie - nadchodzące imprezy i wydarzenia
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 19:00
Od Wisły po Zbrucz
27 czerwca 2026 (sobota), godz. 19:00
Od Wisły po Zbrucz
27 czerwca 2026 (sobota), godz. 21:00
KUBAŃCZYK NA ŻYWO – WIELKIE ROZPOCZĘCIE WAKACJI!
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 16:00
Od Wisły po Zbrucz
6 lipca 2026 (poniedziałek), godz. 10:00
Zwiedzanie Dworu Artusa
7 lipca 2026 (wtorek), godz. 12:00
Zwiedzanie Dworu Artusa
9 lipca 2026 (czwartek), godz. 12:00
Zwiedzanie Dworu Artusa
10 lipca 2026 (piątek), godz. 19:00
Mała Miss (Little Miss Sunshine)
11 lipca 2026 (sobota), godz. 15:00
Mała Miss (Little Miss Sunshine)
11 lipca 2026 (sobota), godz. 18:00
Milonga Piernikowa | Lato 2026
Polityka Prywatności