6 listopada 2010 (sobota), godz. 18:00
(Archiwum)

Koncert Magdaleny Navarrete

Zapraszamy na koncert! 6 listopada w bydgoskim kinoteatrze Adria wystąpi Magdalena Navarrete - polska prekursorka stylu retro bolero.

Magda Navarrete, polska prekursorka stylu retro bolero, wysublimowanych rytmów latynoskich powraca w tym roku
z nowym przełomowym projektem „electro bolero” - fuzją czarujących boler z lekką elektroniką.

Magda jest pierwszą kobietą na świecie, która opracowała ten nowy trend w muzyce. Płytę „IMAN” wyda Agora w październiku 2010 roku.


Miejsce: Kinoteatr Adria, ul. Toruńska 59
Sobota 06.11.2010 godz. 18.00

ostatnia aktualizacja: 2010-10-20
« powrót
Komentarze
Bydgoszcz-Toruń, kujawsko-pomorskie - nadchodzące imprezy i wydarzenia
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 19:00
Od Wisły po Zbrucz
27 czerwca 2026 (sobota), godz. 19:00
Od Wisły po Zbrucz
27 czerwca 2026 (sobota), godz. 21:00
KUBAŃCZYK NA ŻYWO – WIELKIE ROZPOCZĘCIE WAKACJI!
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 16:00
Od Wisły po Zbrucz
6 lipca 2026 (poniedziałek), godz. 10:00
Zwiedzanie Dworu Artusa
7 lipca 2026 (wtorek), godz. 12:00
Zwiedzanie Dworu Artusa
9 lipca 2026 (czwartek), godz. 12:00
Zwiedzanie Dworu Artusa
10 lipca 2026 (piątek), godz. 19:00
Mała Miss (Little Miss Sunshine)
11 lipca 2026 (sobota), godz. 15:00
Mała Miss (Little Miss Sunshine)
11 lipca 2026 (sobota), godz. 18:00
Milonga Piernikowa | Lato 2026
Polityka Prywatności