Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu zaprasza na Forum Praktyki Gospodarczej, które odbędzie się w środę 24 czerwca. Hasłem przewodnim spotkania jest #praca #rozwoj #sukces.
godziny 16:30- 18:00
godziny 18.00 - 18.30
Przerwa kawowa/Networking & Strefa współpracy z biznesem/
godziny 18:30- 20:00
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy o zapisywanie się przez FORMULARZ KONTAKTOWY.
Sylwetki wykładowców:
Maciej Świerczyński
Absolwent telekomunikacji i elektroniki. Działa w branży IT, oferując nowoczesne rozwiązania dla firm i instytucji. Prezes spółki Network Way Sp. z o. o. zajmującej się kompleksowym kreowaniem wizerunku w Internecie. Swoją wiedzą i umiejętnościami dzieli się podczas licznych konferencji, warsztatów, jako wykładowca na studiach wyższych.
mgr Edward Maliszewski
Absolwent filologii angielskiej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Tłumacz przysięgły języka angielskiego - prowadzi własne biuro tłumaczeń GLOTTA. Autor programu i założeń organizacyjnych, opiekun oraz wykładowca kierunku studiów podyplomowych Tłumaczenie Ekonomiczno-Prawne w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu, w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku oraz Podyplomowego Studium Kształcenia Tłumaczy na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Tłumacz konferencyjny o bogatym dorobku. Opublikował ok. 20 tłumaczeń.
mgr inż. Bartosz Szubzda
Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Pracownik międzynarodowej firmy konsultingowej. Konsultant wdrożeniowy SAP modułów logistycznych z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych projektach.
Ewa Podlewska
trener, wykładowca. Ukończyła zarządzanie na Wydziale Ekonomicznym przy UMK oraz Akademię Trenera Biznesu w WSB w Toruniu. Wiedzę teoretyczną wzmocniła certyfikatami: Zarządzanie zmianą; Przywództwo, Coaching menadżerski. "Od zawsze" związana ze szkoleniami i nauczaniem - jako trener wewnętrzny i zewnętrzny, autor narzędzi i artykułów szkoleniowych, twórca wielu ćwiczeń. Wykładowca Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej we Włocławku. Jako trener specjalizuje się w obszarze umiejętności interpersonalnych, negocjacji, komunikacji zespołowej oraz zarządzania , motywacji czy wypalenia zawodowego. Jej atutami są dynamiczna osobowość, komunikatywność i ekspresja w działaniu.
dr Dorota Ackermann-Szulgit
neuropsycholog, psycholog społeczny, wykładowca na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu na studiach dziennych magisterskich i podyplomowych, szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem, współautorka publikacji z zakresu neuropsychologii, neurobiologii, psychochirurgii. Obszar Jej zainteresowań naukowych i badawczych to: neuropsychologia, neurodydaktyka, neurobiologia emocji i empatii, neuroanatomia funkcjonalna płci, neurochirurgia i psychochirurgia, neuroanatomia komunikacji, a także psychologia społeczna. Praca dr Doroty Ackermann-Szulgit "The influence of thalomotomy on cognitive functions and depression intensity in idiopathic Parkinson's patients" zaprezentowana na 12 th Congress of the EFNS w Madrycie, otrzymała nagrodę w kategorii Cognitive neurology/neuropsychology na 12 th Congress of the EFNS w Madrycie (spośród ponad 2600 innych prac z całego świata).
Anna Kostrzewska
praktyk HR, absolwentka studiów filologicznych, podyplomowych studiów zarządzania na SGH oraz studiów dla trenerów biznesu, z 12-letnim doświadczeniem w branży konsultingowej m.in. w zakresie rekrutacji na stanowiska menadżerskie i specjalistyczne, projektów oceny kompetencji i outplacement'u. Od września 2010, jako HR Business Partner, odpowiada za politykę personalną i "miękki" HR w Frauenthal Automotive Toruń, europejskiego lidera w produkcji strzemion do resorów do pojazdów ciężkich.
Ewa Ludwikowska
mgr matematyki, nauczyciel dyplomowany, Podyplomowe Studia Zarządzania Oświatą, Podyplomowe Studia Ewaluacji Dydaktycznej i Egzaminowania ; w latach 2003-2008 i 2010-2015 nauczyciel konsultant Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, ekspert Wojewódzkiego Zespołu ds. EWD wpisana na listę Instytutu Badań Edukacyjnych w Warszawie, edukator OKE w Gdańsku, w latach 2009-2010 Kujawsko-Pomorski Wicekurator Oświaty, w latach 2008-2009 Dyrektor Wydziału Pedagogicznego Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, trener na szkoleniach ; doświadczenie na stanowisku wicedyrektora szkół. Zajmuje się diagnozą edukacyjną, zrządzaniem oświatą, analiza wyników egzaminów zewnętrznych z uwzględnieniem EWD; wieloletnie doświadczenie w realizowaniu szkoleń dla nauczycieli, dyrektorów i wizytatorów; autorka programów edukacyjnych, trener OKE Gdańsk, CKE Warszawa, ekspert w projektach systemowych MEN