Bydgoszcz, Toruń - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2017-04-08 09:00

Ogólnopolskie Studenckie Forum Podatkowe - III edycja

Konferencja daje możliwość wysłuchania wystąpień o różnorodnej tematyce związanej z prawem podatkowym, gdyż równocześnie będą odbywały się trzy równoległe panele. Po wystąpieniach prelegentów, odbędą się warsztaty podatkowe przeprowadzone przez Kancelarię Ostrowski i Wspólnicy. Do zobaczenia już 8 kwietnia na WPiA UMK!

Studenckie Koło Naukowe Prawa Podatkowego działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych, a w szczególności studentów i doktorantów na „Ogólnopolskie Studenckie Forum Podatkowe - III edycja”, które odbędzie się na WPiA UMK w dniu 8 kwietnia 2017 r.


Tematyką tegorocznej Konferencji jest aktualna problematyka prawa podatkowego, omówienie i ocena licznych zmian ustaw podatkowych w ostatnim czasie. Stwarza to bardzo interesujące pole do dyskusji i rozważań nad stanem prawa podatkowego i kierunkami jego rozwoju. Celem Konferencji jest umożliwienie pracownikom naukowym, studentom, urzędnikom i praktykom wymiany poglądów oraz formułowania postulatów na kanwie oceny ostatnich zmian prawa podatkowego. Podczas konferencji poruszymy bieżące kontrowersje m.in. z zakresu podatku PIT, CIT oraz VAT. W trakcie wydarzenia nastąpi również ogłoszenie wyników ogólnopolskiego konkursu na glosę do wyroku w sprawie podatkowej.
Organizatorem wydarzenia jest Studenckie Koło Naukowe Prawa Podatkowego działające przy katedrze Prawa Finansów Publicznych WPiA UMK. 
Patronat merytoryczny nad Konferencją zgodził się objąć Pan prof. dr hab. Bogumił Brzeziński. 

Naszym zamiarem jest poruszenie niszowych tematów z zakresu m.in.: VAT, PIT, CIT. Abstrakty oceniane będą pod kątem doboru „ciekawostek”, nowości w zakresie danego podatku. Mile widziane będą zagadnienia budzące kontrowersje oraz takie, o których niewiele się mówi. Przewidziany czas na wystąpienie będzie wynosić 15 minut. Każda osoba, która wygłosi referat na Konferencji otrzyma certyfikat potwierdzający ten fakt.


Rozpoczęcie konferencji jest planowane na 8 kwietnia 2017 r. o godz. 9:00.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy (studenckieforumpodatkowe@gmail.com), lub przez profil SKNPP na facebook’u.

dodane przez mancity96


data ostatniej modyfikacji: 2017-03-29 00:11:09
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
WSSIP_220.jpg
przeglad_uczelni_boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Uniwersytet Gdański - 7
miniatura Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku - 9
miniatura WSPiA
 
Polityka Prywatności