www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »

Bydgoszcz, Toruń - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2017-05-26

WYDZIAŁ NAUK O ZIEMI ŚWIĘTUJE

26 maja odbędzie się Dzień Wydziału Nauk o Ziemi UMK. W programie tegorocznej edycji znalazły się m.in.: ogłoszenie nazwiska kolejnego Sławnego Absolwenta Wydziału, zasadzenie drzewa w wydziałowej alei, a także licytacja na rzecz Hospicjum "Nadzieja".

Obchody Dnia Wydziału Nauk o Ziemi rozpoczną się o godz. 12:15 w Audytorium im. Profesora Rajmunda Galona w siedzibie geografów przy ul. Lwowskiej 1. Poznamy wówczas nazwisko kolejnego Sławnego Absolwenta Wydziału, a Galeria Najlepszych Absolwentów Wydziału wzbogaci się o kolejny portret. Przypomnijmy, że do tej pory zaszczytnym tytułem Sławnego Absolwenta Wydziału wyróżnieni zostali: prezydent Torunia Michał Zaleski, olimpijczyk Ryszard Olszewski, lider zespołu Tortilla Maurycy Męczekalski oraz Jarosław Lewandowski, dziennikarz TVP.

Kolejnym punktem programu będzie licytacja przedmiotów na rzecz Hospicjum dla Dzieci "Nadzieja" w Toruniu.

Podczas Dnia WNoZi ogłoszone zostaną także wyniki konkursów: najbardziej wymagający i najbardziej sympatyczny wykładowca Wydziału, "Synoptyk Wydziału", "Oblicza Wisły" i "Przejrzeć królową".

O godz. 14:00 w wydziałowej alei drzew nastąpi zasadzenie kolejnego drzewa, a o godz. 15:00 na boisku Orlik przy akademikach rozpocznie się rywalizacja sportowa, która przewiduje siatkarskie i piłkarskie pojedynki pomiędzy pracownikami a studentami WNoZi.


data ostatniej modyfikacji: 2017-05-24 16:04:19
Komentarze

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
UMK_220_1.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Studiuje pracuje zyskuje
miniatura