www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »

Bydgoszcz, Toruń - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2017-06-14 18:00

ARTYSTYCZNA „WIZYTÓWKA”

Studenci i pracownicy Wydziału Sztuk Pięknych UMK zapraszają na wernisaż wystawy końcoworocznej „Wizytówka”, który odbędzie się w środę 14 czerwca o godz. 18:00 w Galerii Dworzec Zachodni w Od Nowie.

Wystawa, która będzie miała miejsce w siedzibie Akademickiego Centrum Kultury i Sztuki "Od Nowa" przy ul. Gagarina 37a, to znak rozpoznawczy Wydziału Sztuk Pięknych UMK, swego rodzaju clou rocznej działalności Wydziału. Ukazuje jego specyfikę, różnorodność postaw twórczych i strategii artystycznych, odmienność postrzegania i interpretowania rzeczywistości. To czas podsumowań i dyskusji o sztuce.

W Od Nowie eksponowane będą prace studentów grafiki, malarstwa, rzeźby, sztuki mediów i edukacji wizualnej, wyróżnionych nagrodami dydaktycznymi, które zostaną uroczyście wręczone podczas wernisażu.

Autorką identyfikacji wizualnej tegorocznej wystawy jest Anna Landowska, studentka II roku grafiki (specjalność: projektowanie graficzne). Projekt powstał pod opieką dr. Piotra Florianowicza z Zakładu Projektowania Graficznego UMK.

Doroczna wystawa "Wizytówka" jest pierwszą odsłoną cyklu i zapowiada szereg wystaw końcoworocznych prac studenckich zrealizowanych w roku akademickim 2016/2017 na kierunkach: architektura wnętrz, grafika, konserwacja i restauracja dzieł sztuki, malarstwo, rzeźba, sztuka mediów i edukacja wizualna, które będzie można oglądać w dwóch edycjach - czerwcowej (od 21 czerwca) i październikowej - w budynkach Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu.


data ostatniej modyfikacji: 2017-06-12 15:56:49
Komentarze

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
UMK_220_1.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Studiuje pracuje zyskuje
miniatura