www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »

Bydgoszcz, Toruń - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2017-06-21

DZIEŃ SPORTU I WELLNESS NA UMK

Trener personalny i absolwentka UMK Magda Foeller będzie gościem specjalnym Dnia Sportu i Wellness, który odbędzie się w środę 21 czerwca w Uniwersyteckim Centrum Sportowym UMK. Impreza rozpocznie się o godz. 9:00, ale jej oficjalne otwarcie zaplanowano na godz. 10:20. Wstęp jest wolny, nie obowiązują zapisy.

Wydarzenie uświetnią liczne atrakcje, m.in. joga z prorektor UMK prof. dr hab. Beatą Przyborowską, wystąpienie motywacyjne i 2 treningi ogólnorozwojowe poprowadzone przez Magdę Foeller; wykłady naukowców z Collegium Medicum UMK na temat "Żywienia osób o zwiększonej aktywności fizycznej" oraz "O aktywizacji fizycznej seniorów"; zawody na ergometrze; pojedynki tenisa stołowego; treningi wspinaczkowe i pokazy: zumby, judo, aikido, karate etc.

Szczegółowy program jest dostępny na FB

UWAGA! Uczestnicy, którzy nie mają ukończonych 18 lat, proszeni są o przedstawienie pisemnej zgody rodziców/opiekunów na udział w zajęciach sportowych (wzór formularza zgody do pobrania tutaj: bit.ly/Zgoda_SportIWellness).

Dzień Sportu i Wellness będzie miał miejsce w Uniwersyteckim Centrum Sportowym UMK przy ul. św. Józefa 17 w Toruniu. Zakończy się o godz. 14:00.

Sport i wellness to niezwykle atrakcyjna, nowa propozycja studiów I stopnia na UMK w Toruniu. To studia o profilu praktycznym, które będą prowadzone zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym. Kierunek jest unikatowy w skali kraju, żadna inna polska uczelnia publiczna nie ma w ofercie kierunku o charakterze sportowym obejmującego także zagadnienia wellness. Program daje studentom możliwość uzyskania co najmniej trzech (spośród sześciu) kompetencji i kwalifikacji zawodowych. Kandydaci z klasą mistrzowską lub pierwszą klasą sportową uzyskują w rekrutacji maksymalną liczbę punktów i są zwolnieni z opłaty rekrutacyjnej.

Uruchomienie kierunku sport i wellness jest jednym z elementów prosportowej działalności Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, na którym od wielu lat stwarzane są możliwości profesjonalnego uprawiania wielu dyscyplin sportowych i godzenia tego z obowiązkami studenckimi. Dla najlepszych studentów-sportowców przyznawane są stypendia.


data ostatniej modyfikacji: 2017-06-14 14:36:03
Komentarze

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
UMK_220_1.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Studiuje pracuje zyskuje
miniatura