Bydgoszcz, Toruń - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2018-12-08

KONCERT CHARYTATYWNY DLA DR. HAB. PIOTRA SKRZYPCZAKA

XVII Uniwersytecki Koncert Charytatywny „Jesteśmy razem” odbędzie się 8 grudnia 2018 r. o godz. 18:00 w Auli UMK. Wystąpi Alosza Awdiejew z zespołem.

Tegoroczny koncert dedykowany jest dr. hab. Piotrowi Skrzypczakowi, kierownikowi Zakładu Filmu i Kultury Audiowizualnej w Katedrze Kulturoznawstwa na Wydziale Filologicznym UMK, cenionemu teoretykowi i znawcy sztuki filmowej, autorowi znanych monografii z zakresu filmowych adaptacji dzieł literatury pięknej oraz historii kina.

W lutym 2018 roku  dr.  hab. Piotr Skrzypczak poważnie zachorował. Po wielomiesięcznej rehabilitacji neurologicznej w kilku placówkach medycznych przyszedł czas na długotrwałą, kosztowną rehabilitację domową. Heroiczna walka, by odzyskać sprawność motoryczną, jest motywowana przede wszystkim pragnieniem powrotu dr. hab. Skrzypczaka do pracy dydaktycznej i naukowej.

Bilety na koncert w cenie 40 zł (dla studentów i posiadaczy Karty Absolwenta UMK) i 50 zł (dla pozostałych osób) w przedsprzedaży można nabyć w Akademickim Centrum Kultury i Sztuki „Od Nowa” (ul. Gagarina 37a) oraz w sklepie „Pamiątki przy Flisaku” (ul. Rynek Staromiejski 1). W dniu koncertu bilety będą kosztowały 60 zł.

Pomóc można również przekazując dary na aukcję, która tradycyjnie będzie towarzyszyć koncertowi.


data ostatniej modyfikacji: 2018-11-28 10:09:01
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif

Przegląd uczelni w Polsce
WSSIP_220.jpg
przeglad_uczelni_boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie 09
miniatura FOTO 4
 
Polityka Prywatności