Bydgoszcz, Toruń - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2019-01-11

WOŚP NA WPISM

Wydarzenia muzyczne i sportowe złożą się na program tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Wydziale Politologii i Studiów Międzynarodowych UMK. W poprzednich odsłonach (w latach 2012–2018) politolodzy z UMK na rzecz chorych dzieci i seniorów zebrali ponad 43 tys. zł oraz kilkaset litrów krwi.

W tym rok WOŚP na WPiSM rozpocznie się dwa dni przed ogólnopolskim finałem - 11 stycznia w Od Nowie o godz. 20:00 rozpocznie się impreza taneczna w rytmie przebojów 2000 roku, takich jak „Sandstorm” Darude czy „Nessaja” zespołu Scooter. Nie zabraknie konkursów i licytacji. Dodatkową atrakcją będzie interaktywne fotolustro pozwalające na wydruk zdjęć z podpisem. Wydarzenie na Facebooku

13 stycznia w IV Liceum Ogólnokształcącym w Toruniu  (ul. Warszawska 1) odbędzie się turniej sportowy. O godz. 9:00 rozpoczną się mecze piłki halowej oraz koszykówki. Przez cały czas trwania imprezy otwarte będzie stoisko z zimową herbatą i słodyczami, kącik dla dzieci oraz stoliki do rozgrywek gier planszowych, takich jak „Osadnicy z Catanu”, „Splendor” czy „Kolejka”. W międzyczasie pojawiać się będą konkursy i licytacje.

Wstęp: 5 zł do WOŚP-owej puszki.

WOŚP na WPiSM na Facebooku

Więcej szczegółów


data ostatniej modyfikacji: 2019-01-09 09:53:43
Komentarze

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
przeglad_uczelni_boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności