18-20.11.2020

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w WSB w Bydgoszczy

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w WSB w Bydgoszczy

Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy zaprasza na Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, który w tym roku odbędzie się 18-20 listopada w formie online.

Wydarzenie odbędzie się w tym roku pod hasłem "Nowa normalność". Rok 2020 okazał się wielkim wyzwaniem. Przedsiębiorcy musieli wykazać się ogromną elastycznością w zarządzaniu swoimi firmami, ponieważ koronawirus wymusił zmianę zasad biznesowej gry.

Nasze warsztaty i webinaria to okazja do wymiany doświadczeń oraz spotkania się z osobami nastawionymi na rozwój i samodoskonalenie.

Poniżej HARMONOGRAM SPOTKAŃ – na każde z nich obowiązują ZAPISY. Po zapisaniu się na spotkanie, w ciągu kilku dni otrzymacie Państwo maila z linkiem do wybranego spotkania / wybranych spotkań.

  • 18.11.2020 (środa), godz. 15.00, Joanna Polakowska, Rozmowy kwalifikacyjne w dobie pandemii.

Dzięki webinarowi dowiedz się, jak przygotować się do rozmowy w obecnych, trudnych czasach pandemii. Czym różni się spotkanie z rekruterem online od tego twarzą w twarz? Jak należy przygotować się do takiej rozmowy, na co szczególnie zwrócić uwagę? Po spotkaniu, zapraszamy na czat z prowadzącą.

Joanna Polakowska: doradca zawodowy, wykładowca WSB w Toruniu. Prowadzi zajęcia, szkolenia i warsztaty m.in. z zakresu doradztwa zawodowego, zarządzania karierą, procesów personalnych w organizacji, poruszania się po rynku pracy, kompetencji miękkich oraz kompetencji przyszłości.


  • 19.11. 2020 (czwartek), godz. 10:00, Edyta Żołecka, I Ty możesz zostać mentorem.

Webinar adresowany do osób, które chcą się dowiedzieć więcej na temat budowania specyficznej relacji pomiędzy mentorem a mentee. Na czym polega proces mentoringowy i jakie są jego etapy? Kim jest mentor i jakie powinien mieć cechy? I wreszcie – czy każdy może zostać mentorem?

Edyta Żołecka: doradca zawodowy Biura Karier Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. Absolwentka Pedagogiki o specjalności Nowoczesna edukacja z elementami tutoringu i mentoringu. Jako doradca w Powiatowym Urzędzie Pracy, wykorzystywała swoją wiedzę z zakresu mentoringu, współpracując z osobami bezrobotnymi poszukującymi zatrudnienia.


  • 20.11.2020 (piątek), godz. 11:00, Magdalena Zawiszewska, Job interview - rozmowa kwalifikacyjna po angielsku.

Podczas warsztatu uczestnicy uzyskają odpowiedź na pytania: jak przygotować się do rozmowy i co mnie na niej czeka? Dowiedzą się także  czego pracodawca NAPRAWDĘ chce?

Magdalena Zawiszewska: wykładowca WSB (Business Communication, MBA, Project Management, szkolenia in-company), koordynator Centrum Języków Obcych WSB, trener języka angielskiego i rosyjskiego, absolwentka Zarządzania Projektami, zwolenniczka "myślenia projektowego", entuzjastka nowych technologii na zajęciach języków obcych służących rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych w aspekcie nie tylko językowym, ale również kulturowym.

Aby zapisać się na spotkanie, wypełnij formularz zgłoszeniowy

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


data ostatniej modyfikacji: 2020-11-03 12:46:48
Komentarze
 
Polityka Prywatności