Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy zaprasza na Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, który w tym roku odbędzie się 18-20 listopada w formie online.
Poniżej HARMONOGRAM SPOTKAŃ – na każde z nich obowiązują ZAPISY. Po zapisaniu się na spotkanie, w ciągu kilku dni otrzymacie Państwo maila z linkiem do wybranego spotkania / wybranych spotkań.
Dzięki webinarowi dowiedz się, jak przygotować się do rozmowy w
obecnych, trudnych czasach pandemii. Czym różni się spotkanie z
rekruterem online od tego twarzą w twarz? Jak należy przygotować się do
takiej rozmowy, na co szczególnie zwrócić uwagę? Po spotkaniu,
zapraszamy na czat z prowadzącą.
Joanna Polakowska: doradca zawodowy, wykładowca WSB w Toruniu. Prowadzi zajęcia, szkolenia i warsztaty m.in. z zakresu doradztwa zawodowego, zarządzania karierą, procesów personalnych w organizacji, poruszania się po rynku pracy, kompetencji miękkich oraz kompetencji przyszłości.
Webinar adresowany do osób, które chcą się dowiedzieć więcej na temat budowania specyficznej relacji pomiędzy mentorem a mentee. Na czym polega proces mentoringowy i jakie są jego etapy? Kim jest mentor i jakie powinien mieć cechy? I wreszcie – czy każdy może zostać mentorem?
Edyta Żołecka: doradca zawodowy Biura Karier Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. Absolwentka Pedagogiki o specjalności Nowoczesna edukacja z elementami tutoringu i mentoringu. Jako doradca w Powiatowym Urzędzie Pracy, wykorzystywała swoją wiedzę z zakresu mentoringu, współpracując z osobami bezrobotnymi poszukującymi zatrudnienia.
Podczas warsztatu uczestnicy uzyskają odpowiedź na pytania: jak przygotować się do rozmowy i co mnie na niej czeka? Dowiedzą się także czego pracodawca NAPRAWDĘ chce?
Magdalena Zawiszewska: wykładowca WSB (Business Communication, MBA, Project Management, szkolenia in-company), koordynator Centrum Języków Obcych WSB, trener języka angielskiego i rosyjskiego, absolwentka Zarządzania Projektami, zwolenniczka "myślenia projektowego", entuzjastka nowych technologii na zajęciach języków obcych służących rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych w aspekcie nie tylko językowym, ale również kulturowym.
Aby zapisać się na spotkanie, wypełnij formularz zgłoszeniowy