www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »

NEWSY Bydgoszcz - Toruń

REKRUTACJA 2017 NA UMK

Od 29 maja kandydaci mogą ubiegać się o przyjęcie na studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Rejestracja przez system Internetowej Rejestracji Kandydatów potrwa (na większość kierunków) do 10 lipca.

UMK w roku akademickim 2017/2018 oferuje blisko 100 kierunków studiów. Na stronie www.umk.pl/kandydaci znaleźć można pełną ich listę oraz opisy, wymagania rekrutacyjne oraz informację, co można robić po zakończeniu studiów.

W ofercie na przyszły rok akademicki znajdują się także nowości: sport i wellness (studia pierwszego stopnia), matematyka stosowana (studia inżynierskie), zarządzanie w języku angielskim (studia pierwszego stopnia) oraz ze studiów drugiego stopnia: chemia kryminalistyczna, ekonomia w języku angielskim i optometria (w Collegium Medicum).

Rejestracja na większość kierunków pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie w trybie stacjonarnym zakończy się 10 lipca (wyniki zostaną ogłoszone 13 lipca), a na studia drugiego stopnia 30 lipca (wyniki zostaną ogłoszone 3 sierpnia).


data ostatniej modyfikacji: 2017-05-30 16:06:12
Komentarze

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
UMK_220_1.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Studiuje pracuje zyskuje
miniatura