Oliwia Ciszewska na czele Radia Sfera

Tag: UMK
Dział: Bydgoszcz - Toruń

Oliwia Ciszewska, studentka trzeciego roku architektury informacji na UMK, została nową redaktor naczelną Radia Sfera. Za sterami rozgłośni zastąpiła Stanisława Jankowskiego.

Nowa naczelna współpracę ze Sferą rozpoczęła w 2017 roku, kiedy jako świeżo upieczona studentka przyszła na jesienny nabór do redakcji. W swojej radiowej karierze podejmowała się wielu aktywności – od pracy w redakcji informacyjnej w charakterze reportera, a następnie wydawcy codziennych serwisów informacyjnych, po prowadzenie porannych, popołudniowych oraz kulturalnych audycji na antenie.

Jako dziennikarka Radia Sfera współtworzyła Radio Pol’and’Rock w Kostrzynie. Swoje wsparcie dla Fundacji WOŚP okazała także podczas zimowych finałów Orkiestry – na swoim koncie ma m.in. relacje z przebiegu wydarzeń na toruńskiej starówce oraz reporterską wizytę w Sztabie Głównym 27. Finału WOŚP w Warszawie.

Oliwia Ciszewska pochodzi z Płocka. Uczęszczała do Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Płocku, gdzie pełniła funkcję redaktor naczelnej szkolnej gazetki.

W listopadzie Radio Sfera świętować będzie swoje 23. urodziny.


data ostatniej modyfikacji: 2019-10-11 09:58:59
Komentarze
 
Polityka Prywatności