AUSTRALIJSKA NAGRODA DLA FILMU ABSOLWENTKI UMK

UMK_140
Tag: UMK
Dział: Bydgoszcz - Toruń

Film „Dokument w życiu człowieka” autorstwa Agnieszki Stępowskiej, absolwentki Wydziału Nauk Historycznych UMK, zdobył główną nagrodę w konkursie SPA Film Festival 2019 w kategorii prac studenckich.

Międzynarodowy konkurs na najlepszy film promujący archiwa organizowany jest przez International Council on Archives. Projekt został przygotowany w ramach zajęć dydaktycznych elementy promocji i autoprezentacji prowadzonych przez dr hab. Marlenę Jabłońską na kierunku archiwistyka i zarządzanie dokumentacją.

Zwycięzców konkursu SPA Film Festival 2019 ogłoszono 24 października podczas ceremonii zamknięcia International Council on Archives Conference w Adelajdzie w Australii. Nagrodzony film absolwentki UMK został przygotowany na potrzeby  zajęć „Elementy promocji i autoprezentacji” (na kierunku: archiwistyka i zarządzanie dokumentacją), prowadzonych przez dr hab. Marlenę Jabłońską, prof. UMK.

Głównym celem SPA Film Festival jest popularyzacja archiwistyki i zarządzania dokumentami. Do tegorocznej edycji wpłynęło 58 zgłoszeń z Azji, Europy i Ameryki Północnej.

Szczegółowe informacje na temat tegorocznej edycji konkursu można znaleźć na stronie internetowej International Council on Archives.

Film Agnieszki Stępowskiej można zobaczyć tutaj.

Relacje z rozdania nagród można obejrzeć na fanpage’u Wydziału Nauk Historycznych na Facebooku:


data ostatniej modyfikacji: 2019-10-30 09:37:45
Komentarze
 
Polityka Prywatności